Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Kugutsu Ryu - Bábstílus

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

Kugutsu Ryu - Bábstílus Empty
TémanyitásTárgy: Kugutsu Ryu - Bábstílus   Kugutsu Ryu - Bábstílus EmptyVas. Feb. 10, 2019 11:01 pm

A Kugutsu Jutsu a bábok irányítását foglalja magába. Maga a stílus kevés igazi technikát tartalmaz, viszont mellette számos manővert is meg lehet tanulni, melyekkel a bábokat lehet irányítani.

Technikák:

C rang

Kugutsu no Jutsu (Bábmester Technika)
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20160108091308
A bábhasználók alap technikája. Ezzel hozzák létre a chakra fonalakat, melyek segítségével képesek irányítani a bábokat. A technika elsajátítása elegendő ahhoz, hogy megtanuljuk a bábbal az alapvető mozgásokat és az egyszerűbb fegyvermechanizmusok aktiválását.
Chakra: 100

B rang

Kugutsu Modoki no Jutsu (Báb Utánzás Technika)
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20150416133933
A technikához először meg kell szerezni a célpontja néhány hajszálát. Ha ez megvan, akkor létrehozható a technika. A segítségével a használó képes lesz irányítani annak a testét, akinek megszerezte a haját. A technika hasonlít a Yamanaka klán technikájához.
Chakra: 350

A rang

Sōen: Hitomi Gokū (Báb előadás: Ember Irányítás)
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20160108103532
A technika segítségével a használó képes lesz egy élő embert, vagy egy holttestet úgy irányítani, mintha egy báb lenne.
Chakra: 500

S rang

Hitokugutsu Saisei (Emberbáb Újjászületés)
A technika segítségével halottakból lehet bábot készíteni. Az, hogy hogyan hozza valaki létre az emberi bábot, az használótól függ, de ritka, hogy ketten is ugyanúgy használnák a technikát. Az így létrehozott bábok képesek használni a chakrájukat, illetve olyan technikákat, mint amiket az életükben tudtak.
Chakra: 1000

Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: Kugutsu Ryu - Bábstílus   Kugutsu Ryu - Bábstílus EmptyVas. Júl. 28, 2019 10:29 pm

Manőverek
Kevés bábtechnika létezik, viszont annál több manőver van. A manőverek nem igazi technikák, inkább csak mozzanatok, illetve különböző bábeszközök aktiválását jelentik. A bábmesterek általában saját maguk nevezik el a saját stílusukat.

Kurohigi - Fekete Stílus

Kiki Ippatsu - Vasszűz 1
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20150125171805
A bábmester egyszerre két bábot használ: az egyikkel folyamatosan támadja a célpontot és leköti a figyelmét, míg a másikat a célpont mögé irányítja. A harc során a használó a második bábba csalja az ellenfelét, majd ha bekerült a testébe, az összezárul. Ezután az első báb ledöfi az áldozatot.
Rang: B
Chakra: 250

Kiki Nihatsu - Vasszűz 2
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20160220000310
A manőver lényege, hogy a használó olyan bábot használ, melynek üreges a teste. A bábmester az ellenfele mögé irányítja a bábot, majd felnyitja annak hasát, melyből chakrafonalak törnek elő. A fonalak berántják a célpontot a testbe, ami ezt követően bezárul. Ezután a használó dönthet úgy, hogy pengéket döf a testbe, ezáltal meg is öli az áldozatot.
Rang: B
Chakra: 200

Sanshōuo - Szalamandra
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20160121025508
Ehhez a manőverhez is olyan báb kell, melynek teste üreges. A bábmester lényegében a föld alatt rejti el a bábot, majd amikor az ellenfél fölé kerül, a szalamandra előtör és magába zárja a célpontot.
Rang: C
Chakra: 150

Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: Kugutsu Ryu - Bábstílus   Kugutsu Ryu - Bábstílus EmptyVas. Júl. 28, 2019 11:03 pm

Általános manőverek

E rang

Bombakilövő használata
A segítségével a bábmester képes lesz a chakrafonalak segítségével aktiválni a bábban elrejtett eszközt.
Chakra: 50

Senbonvető használata
A segítségével a bábmester képes lesz aktiválni a báb senbonvetőjét.

Rejtett Fegyvermechanika használata
A segítségével a bábmester képes lesz aktiválni a bábban elrejtett pengéket.

D rang

Kugutsu Entorii - Báb Belépő
A bábmester konkrétan "kilövi" az ellenfelére a bábot és egy gyors támadást visz be közelről.

Kugutsu Toppū - Báb Szélroham
Amikor a báb közel van az ellenfélhez, a használó a manőverrel hirtelen megpördíti a bábot, ami így egy pörgőrúgást vagy más hasonló támadást fog intézni.

C rang

Védőpajzs aktiválás
Általában egy nagyobb bábon elhelyezett védőpajzsról van szó, ami aktiválást követően ugrik elő és védi meg a használót.

Folyadék kilövő szerkezet aktiválás
A bábban elrejtett szerkezetet lehet vele aktiválni. Ezáltal a használó képes lesz vízsugarat vagy más folyadékot kilőni.

Levegő Ágyú aktiválás
A segítségével aktiválható a bábba rejtett ágyú, ami lényegében sűrített levegőt lő ki.

Yōu no Mai - Misztikus Esőtánc
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20160130010108
A manőver segítségével a használó a célpont körül repteti a bábját és folyamatosan lelocsolja a bábban tárolt folyadékkal. Igazán hatásos, ha gyúlékony anyagot használ a bábmester, mert utána ha képes belobbantani, akkor az akár halált is okozhat.
Chakra: 180

Zankūha - Lefejező Léghullám
Kugutsu Ryu - Bábstílus 350?cb=20150128180016
A segítségével a használó beindítja a Levegő ágyút, majd egy levegő lövedéket lő ki. A lövedék közelről képes csontot törni, fegyvereket félre lőni, vagy akár embereket messzire repíteni. 5m-en belül komoly károkat okoz.

Kage Mai - Árnyék Tánc
A bábmester a levegőbe löki az ellenfelét, majd a manőver segítségével a báb az áldozat mögé kerül és árnyékként követi. Ekkor lényegében a használó dönti el mivel folytatja, de nagyon gyakori hogy a báb megragadja a célpontot, majd földhöz vágja.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kugutsu Ryu - Bábstílus   Kugutsu Ryu - Bábstílus Empty

Vissza az elejére Go down

Kugutsu Ryu - Bábstílus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal