Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Hōzuki

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Hōzuki  Empty
TémanyitásTárgy: Hōzuki    Hōzuki  EmptyHétf. Nov. 12, 2018 9:32 pm

Szimbólum:
Hōzuki  200?cb=20110114133308

Ismertető:
Egyike a legerősebb klánoknak. Nem rendelkeznek saját Kekkei Genkai-jal, viszont van egy speciális képességük, mellyel kitűnnek a tömegből. A Hidratáló technika segítségével a klán tagjai képesek a testüket vízzé alakítani. A technika hátránya, hogy sokkal könnyebben kiszáradnak, éppen ezért gyakori hogy a klán tagjainál van legalább egy üveg víz. Nagyon erős Suiton használók, a Tsukiyomi klán ellenlábasai. A tagok keresztneve gyakran végződik getsu-ra!

Megjelenés:
Külsőre meglehetősen átlagosak, szinte bárhogy kinézhetnek. A klán legtöbb tagja vékony és többnyire világos hajú, főleg szőke.

Jellem:
Jellemük változó, de a klán túlnyomó része hamar felkapja a vizet, tehát jellemzőek rájuk dührohamok.

Szerepjátékos tippek:
Ha kell, húzd meg magad. Ha kell, ölj. Viszont sohase hagyd, hogy egy Tsukiyomi jobb legyen nálad!

Hōzuki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal