Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Víz Országa

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Víz Országa Empty
TémanyitásTárgy: Víz Országa   Víz Országa EmptySzer. Szept. 12, 2018 9:19 pm

A Víz Országa nem más, mint számos sziget együttese különböző hagyományokkal. Az ország időjárása meglehetősen változékony: egyes területeken hűvös és esős az időjárás szinte folyamatos köddel társítva, míg a magasabb helyeken havazás is előfordulhat. Az országra a Víz elem a jellemző, vezetője pedig a Víz Daimyo.
Az ország hangulata meglehetősen ellenséges, nem szívesen látnak kívülállókat, de a legnagyobb baj, hogy a különböző szigetek egymással is megtartják ezt a szokásukat. Az első Mizukage összefogta ugyan a shinobi klánokat, de az országban ennek ellenére bármikor kitörhet a polgárháború.
Víz Országa 320?cb=20150211124830

Kirigakure no Sato, vagyis a Ködben Rejtőző Falu volt az utolsó, ami megalakult a konohai minta alapján. A falu vezetője a Mizukage, mely címet jelenleg Tsukiyomi Byakuren birtokol. A falu hű a nevéhez, hiszen gyakran borítja köd. A közbiztonság meglehetősen jó, a szabályszegőkre szigorú büntetés vár. Ennek ellenére gyakran törnek ki verekedések
Az általános öltözködésre a sötét színek jellemzőek. Eléggé elterjedt „divat” a csíkos ruha, vagy kiegészítő és a kissé szürkés terepnadrágok. A shinobik jelentős része Víz elemmel rendelkezik, illetve meglehetősen magas a Kenjutsu használók száma.
Víz Országa 320?cb=20150501103335

Statisztikák:
Népesség: 2/5
Haderő: 3/5
Gazdaság: 2/5

Taktikai mellény:
Víz Országa Latest?cb=20120713063016

ANBU egyenruha:
Víz Országa 320?cb=20150816130547

Víz Országa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal