Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Szél Országa

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Szél Országa Empty
TémanyitásTárgy: Szél Országa   Szél Országa EmptySzer. Szept. 12, 2018 8:15 pm

A Szél Országa a kontinens déli részén helyezkedik el, délnyugatra a Tűz Országától. A vezetője a Szél Daimyo. Az ország jelentős részét sivatag borítja, éppen ezért alacsony a népessége, ráadásul a gazdasága sem egekbe szökő. Mivel a csapadék nagyon kevés, a településeket oázisokhoz közel hozták létre. Rejtett faluja Sunagakure no Sato.
Szél Országa 320?cb=20150108115547

Sunagakure no Sato, vagy más néven a Homokban Rejtőző Falu talán az egyik leggyengébb a nagy falvak sorában. A vezetője a Kazekage, mely címet jelenleg Reto viseli. Mivel a falu lényegében egy hatalmas sivatagban található, meglehetősen nehéz megostromolni, hisz a legtöbb sereg nincs hozzászokva a homokviharhoz és a víz hiányához. Maga a falu egy völgyben helyezkedik el, amit sziklafal vesz körbe. A falunak egyetlen bejárata van, amit nagy erőkkel védenek.
Az itt élők öltözködésére a kék és a fekete jellemző, bár meglehetősen sokan viselnek homok színű ruhákat is. Sokan használják a Szél elemet, míg a Villám elem csak elvétve található itt meg. Amit még meg kell említeni a faluval kapcsolatban, az a bábmesterek és a bábtechnikáik. A világon egyedül itt terjedt el a különböző harci bábok használata, melynek nagy mestereinek a Chikamatsu klán tagjai számítanak.
Szél Országa 320?cb=20150129135732

Statisztikák:
Népesség: 2/5
Haderő: 2/5
Gazdaság: 2/5

Taktikai mellény:
Szél Országa 121?cb=20150703073122

Szél Országa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal