Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Villámok Országa

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Villámok Országa Empty
TémanyitásTárgy: Villámok Országa   Villámok Országa EmptyHétf. Szept. 10, 2018 9:53 pm

A Villámok Országa egy félszigeten helyezkedik el északkeletre a Tűz Országától. Az Ország vezetője a Villám Daimyo. Az ország központi részén számos hegység található, ahol a mennydörgések visszhangot vetnek. Talán innen is a megnevezés, Villámok Országa. A hegyekből számos folyó folyik le a tengerbe, melynek nagyon szép partja van. Számos gyógyfürdőt lehet találni, melyek vannak olyan híresek, mint amiket a Tűz Országában lehet találni. Az ország rejtett faluja Kumogakure no Sato, vagyis a Felhők Között Rejtőző Falu. A lakosság összetétele változó, akadnak itt sötétebb bőrű lakosok.

Kumogakure no Sato egyike a legerősebb falvaknak, melyet a Raikage vezet. A falu vezetőjét mindig A-nak hívják. A falu egy meglehetősen magas hegy tetején helyezkedik el, aminek köszönhetően tényleg felhők között rejtőzik. Az öltözködésre a sötét színek, főleg a szürke jellemző. A magasabb rangú shinobik taktikai mellénye általában fehér színű.
Az itt élők többsége a Villám elem használatában, illetve Tai- és Kenjutsuban jártas. Föld elemet kevesen használnak.
Villámok Országa 320?cb=20160129210622

Statisztikák:
Népesség: 3/5
Haderő: 4/5
Gazdaság: 5/5

Taktikai mellény:
Villámok Országa 328?cb=20160702040916

Villámok Országa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal