Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

A Tűz Országa

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

A Tűz Országa  Empty
TémanyitásTárgy: A Tűz Országa    A Tűz Országa  EmptyHétf. Szept. 10, 2018 8:38 pm

A Tűz Országa az egyik legnagyobb és legerősebb nemzete a kontinensnek. Vezetője a Tűz Daimyo. A Tűz Országa volt az első, ahol a shinobi klánok összefogtak, majd létrehozták az első Shinobi Falut, Konohagakure no Sato-t. Az országra a legjellemzőbb a tűz elem: szinte folyamatos a napsütés és kellemesen meleg van itt. Az itt élő shinobik között a legelterjedtebb chakra elem a tűz.
A Tűz Országa  320?cb=20161223165445

Konohagakure no Sato, azaz a Levelek Között Rejtőző Falu, vagy Avarrejtek Falva a legelső shinobi falu, melyet a Senju és az Uchiha klán közös erővel alapított meg. A falu vezetője a Hokage, mely címet jelenleg Senju Hashirama birtokol.
A helyi shinobi öltözködésre leginkább a sötétkék és a fekete jellemző. A chūnin rangot megszerzők automatikusan kapnak ajándékba egy taktikai mellényt, melynek viselete nem kötelező. Ezek színe zöld.
Konoha ninjái között a legelterjedtebb chakra elem a tűz, míg a szél elemet csak nagyon kevesen képesek elsajátítani. Számos olyan klán él itt, melyek különleges képességekkel rendelkeznek. Ilyen az Aburame klán, mely bogarakat irányít, vagy például a Hyūga, mely a harmadik legerősebb klán. A leghíresebbek persze az Uchiha és a Senju klán.
A Tűz Országa  320?cb=20160728115517

Statisztikák:
Népesség: 5/5
Haderő: 4/5
Gazdaság: 3/5

Taktikai mellény:
A Tűz Országa  190?cb=20150722111451

ANBU egyenruha:
A Tűz Országa  78?cb=20150725182456

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

A Tűz Országa  Empty
TémanyitásTárgy: Híres NJK-k a Tűz Országában   A Tűz Országa  EmptySzer. Szept. 12, 2018 9:42 pm

Híres NJK-k a Tűz Országában

Tűz Daimyo
A Tűz Országa  Latest?cb=20110112175420
Név: Naomichi Kagawa
Életkor: 65
Leírás: Egy meglehetősen szigorú férfi, aki komoly harcok árán lett a Tűz Országának vezetője. Megjelenése tekintélyt parancsoló, nem tűr ellentmondást. Keveset tudni róla, de sokak szerint meglehetősen képzett shinobi.

Hokage
A Tűz Országa  327?cb=20140220125441
Név: Senju Hashirama
Életkor: 30-as éveinek a vége
Leírás: Meglehetősen változó hangulatú férfi. Szeret új emberekkel találkozni, új barátságokat kötni, ráadásul szerencsejáték függő is. Minden erejével azon fáradozik, hogy békét teremtsen a világban, bár jelenleg ez az álma csak részben teljesült. Egyike a világ legerősebb shinobijainak. A Tűz Akaratának létrehozója.

A Hokage felesége
A Tűz Országa  192?cb=20160202121625
Név: Uzumaki Mito
Életkor: 30 körül
Leírás: Az Örvények Országából származik. Miután az országot teljesen felemésztette a folytonos háború a Tűz Országába költözött. Itt találkozott Hashiramával, akivel az évek alatt összemelegedett, majd hozzá ment. Nagyon okos és kötelességtudó nő.

Hokage Tanácsadó
A Tűz Országa  247?cb=20160115192559
Név: Senju Tobirama
Életkor: 30-as éveinek az eleje
Leírás: Kissé zordabb személyiség, mint Hashirama. A béke elérését a szabályok létrehozásában és betartásában látja. A Tűz Akaratának követője. Meglehetősen erős és gyors shinobi, a Suiton mestere.

Hokage Tanácsadó
A Tűz Országa  300?cb=20160115141947
Név: Uchiha Madara
Életkor: 30-as éveinek a vége
Leírás: Ha Tobirama zord személyiség, akkor Madara egyenesen rideg. A döntéseit úgy hozza meg, hogy azok a legjobbak legyen a falunak, viszont eléggé radikális nézetei vannak. Szeretne ő is békét a világban, viszont ő szívesebben igázná le a többi országot, mint hogy szövetséget kössön velük.

A Tűz Országa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal