Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Bukijutsu - Fegyvertechnika

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Bukijutsu - Fegyvertechnika Empty
TémanyitásTárgy: Bukijutsu - Fegyvertechnika   Bukijutsu - Fegyvertechnika EmptyHétf. Aug. 20, 2018 9:16 pm

A Bukijutsu-ba minden olyan technika beleszámít, melyekhez valamilyen fegyver szükséges. Vannak technikák, melyekkel a fegyvereket lehet irányítani, de vannak olyanok is, melyekkel tekercsekből lehet előidézni fegyvereket.

D rang

Sōshuriken no Jutsu (Irányított Shuriken Technika)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20150914233205
A használó először elhajít két Fūma Shurikent, amiket vékony chakra szálakkal képes irányítani. Ez nem azt jelenti hogy az alkalmazó szabadon irányíthatja a fegyvert, hanem egyszer képes megváltoztatni annak a haladási irányát
Chakra: 100

Kage Shuriken no Jutsu (Árnyék Shuriken Technika)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20150529130400
A használó eldob két Fūma Shuriken-t, de úgy hogy a másodikat az első takarja. Majd lényegében egy optikai illúziót hoz létre. A technikával nagyon nehéz észrevenni a második dobócsillagot, így az könnyebben betalálhat.
Chakra: 50

Kage Senbon no Jutsu (Árnyék Senbon Technika)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20160321042817
A shinobi több senbont készít elő: egy részét apró csengettyűvel szerel fel, a többit pedig szabadon hagyja. Ezt követően a használó vegyesen hajítja el a dobótűket, majd a levegőben a chakrája segítségével megszólaltja az apró csengőket, ezáltal az ellenfél felfigyel a csengésre és nem veszi észre a sima senbont.
Chakra: 100

Kaifūjutsu: Kamifubuki (Feloldó Technika: Papírvihar)

A technikához tudni kell a Pecsét Technikák közül a Feloldó Technikát. A használó ezzel a technikával hatalmas papírvihart idéz elő a tekercséből, vagy cetlijéből, ami leginkább megzavarásra és rejtőzködésre alkalmas.
Megkötés: Kaifūjutsu ismerete
Megjegyzés: Robbanócetlikkel kombinálható!
Chakra: 120

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Bukijutsu - Fegyvertechnika   Bukijutsu - Fegyvertechnika EmptyHétf. Aug. 20, 2018 9:45 pm

C rang

Sōshūjin (Irányított Fegyver Lövedék)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20130124180955
A használó drótokkal lát el egy shurikent, majd miután azt elhajította, egyszer képes lesz megváltoztatni az elhajított dobócsillag irányát.

Joro Senbon (Senbon Eső)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20150121013552
Szükséges hozzá egy különleges esernyő, ami tele van pakolva senbonokkal. Miután a használó aktiválta a technikát, feldobja a levegőbe az esernyőt, ami pörögni kezd és rengeteg senbon-t lő ki. Maga a technika viszont csak ezután következik: amint a tűk elhagyják az esernyőt, a shinobi képes lesz irányítani a senbon „felhőt”.
Chakra: 150

Sōfūshasan no Tachi (Tripla Irányított Shuriken)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20150211052315
Az Irányított Fegyver Lövedék fejlesztett változata. A használó elhajít két shurikent és egy kunait, melyeket drótokkal szerelt fel. Az egyik shuriken és a kunai lényegében csak egy csali, ugyanis amint a célpont kikerüli őket, a második shuriken pályáját módosíthatja a technika használója. Így könnyebben el lehet találni az ellenfelet.
Chakra: 160

Sōgu: Sōshōryū (Ninja Eszköz: Felemelkedő Ikersárkány)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 329?cb=20151130224757
A használó letesz maga elé két, fegyverrel telepecsételt tekercset, majd létrehozza a szükséges kézpecséteket. Ezt követően a tekercsekből füst szál fel, ami sárkány alakját veszi fel. Ezután a használó felugrik a levegőbe, ahol a füst helyett már a kitekert tekercs van. Végül a shinobi különböző fegyvereket idéz elő a tekercsből és hajítja az ellenfelére.
Chakra: 180

Kaifūjutsu: Raikō Kenka (Feloldó Technika: Villámló Pengekészítés)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 329?cb=20150922212117
A technikával különböző dobófegyvereket lehet előidézni egy tekercsből, melyet a használó a csuklóján helyez el.

Sōgu: Baku Ryūsei (Ninja Eszköz: Lekötöző Meteor)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 247?cb=20150602203237
A használó először egy manriki-t idéz elő a tekercséből, mellyel megtámadja ellenfelét. A shinobi rátekeri a láncot az ellenfele lábára, majd kirántja a lába alól a talajt. Ezt követően a használó a tekercsből különböző dobófegyvereket idéz elő és lövi ki őket az ellenfélre. Siker esetén akár meg is lehet ölni vele az ellenfelet.
Chakra: 180

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Bukijutsu - Fegyvertechnika   Bukijutsu - Fegyvertechnika EmptyHétf. Aug. 20, 2018 9:59 pm

B rang

Sōgu: Tensasai (Ninja Eszkö: Mennyei Katasztrófalánc)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 247?cb=20160626184056
A Felemelkedő Ikersárkány továbbfejlesztett változata. A használó itt egy nagy méretű tekercset hajít a levegőbe, majd aktiválást követően a tekercsből több ezer fegyver zúdul ki. A segítségével egy komolyabb területet lehet támadás alatt tartani.
Chakra: 350

Kaifūjutsu: Tetsudōmu (Feloldó Technika: Vasdóm)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20151130223406
A technika segítségével elő lehet idézni a tekercsbe zárt vaskupolát. Leginkább védelmi szerepe van a technikának, támadásra nem alkalmas.
Megkötés: Kaifūjutsu ismerete
Chakra: 400

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Bukijutsu - Fegyvertechnika   Bukijutsu - Fegyvertechnika EmptyHétf. Aug. 20, 2018 10:17 pm

A rang

Shuriken Kage Bunshin no Jutsu (Shuriken Árnyékklón Technika)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20180720154436
A technika segítségével az eldobott shurikeneket lehet lemásolni. Lényegében több száz shurikent lehet vele létrehozni pár pillanat alatt.
Chakra: 450

Bakuryūgeki (Sárkánybomba)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 320?cb=20151201032753
A technika segítségével a használó egy lángoló sárkányt idéz elő a tekercséből, ami becsapódáskor felrobban.
Chakra: 400

Kibaku Enjin (Robbanó Lángformáció)
Bukijutsu - Fegyvertechnika 300?cb=20140131150948
A használó a földre tapasztja a kezét, majd több tucat robbanócetlit indít el az ellenfele felé. Amikor a cetlik elérik a célpont lábát, azonnal felrobbannak. Általában álcázni szokták a technikát, így nehéz kivédeni. Ha valaki belekerül a technika hatósugarába, az valószínűleg nem éli túl.
Chakra: 600

TémanyitásTárgy: Re: Bukijutsu - Fegyvertechnika   Bukijutsu - Fegyvertechnika Empty

Vissza az elejére Go down

Bukijutsu - Fegyvertechnika
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal