Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Hoshigaki

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Hoshigaki Empty
TémanyitásTárgy: Hoshigaki   Hoshigaki EmptyKedd Júl. 31, 2018 10:12 pm

Szimbólum:
Hoshigaki Pp%2C185x205-pad%2C210x230%2Cf8f8f8.lite-1u3

Ismertető:
Nem túl nagy klán, viszont meglehetősen erős. A többi klánnal ellentétben ők a víz alatt élnek, csak ritkán jelennek meg Kirigakuréban. Kekkei Genkai-jal nem rendelkeznek, de van pár különleges képességük. Az egyik ilyen, hogy kopoltyúval is rendelkeznek, éppen ezért képesek a víz alatt lélegezni. Másik képességük, hogy képesek kommunikálni a vizek élőlényeivel.

Megjelenés:
A klán tagjai meglehetősen szembetűnőek, ugyanis mindannyiuk jellegzetessége, hogy emberi külsejük elváltozott és keveredett a halakéval. Éppen ezért gyakori a cápaszerű arc, éles fogak, illetve a kopoltyú.

Jellem:
Bármilyen lehet, nincs különösebb jellemzőjük.

Szerepjátékos tippek:
Kívülálló vagy, a többi ember nem ért meg. Talán éppen ezért is ragaszkodsz annyira a víz alatti életmódhoz. Ott nem súgnak össze a hátad mögött és nem bámulnak meg túlzottan.

Hoshigaki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal