Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Iburi klán Kekkei Genkai

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Iburi klán Kekkei Genkai Empty
TémanyitásTárgy: Iburi klán Kekkei Genkai   Iburi klán Kekkei Genkai EmptyHétf. Júl. 16, 2018 9:53 pm

Az Iburi klán tagjai már úgy születnek, hogy bármikor képesek füstté változni. Külön technikáik nincsenek is, egyet leszámítva. A játékos bármikor dönthet úgy, hogy füstté változik, de azt figyelnie kell, nehogy egy fuvallat elvigye a részeit. Egyes használók képesek arra, hogy füstalakban megszállnak egy személyt, majd az irányításuk alá vonják.

Ibushimi no Jutsu - Test Oxidálás Technika
Iburi klán Kekkei Genkai 329?cb=20140307003904
A használó először átalakul a füst formájába, majd az orrán és száján keresztül behatol az áldozta testébe. Ezt követően a shinobi belülről okoz fájdalmat az áldozatnak, aminek a végkimenetele akár halál is lehet.
Rang: B
Chakra: 350

Iburi klán Kekkei Genkai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal