Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptySzer. Nov. 29, 2017 9:05 pm

Csalódottan ingatom a fejemet a hullák láttán. Lemondóan sóhajtok.
-Az nem valami sok.
Állapítom meg érdektelenül. Hiszen tényleg nem bővelkedünk túl sok információval róla. Fellengzős kirohanásán jót kacagok.
-Ezt már sokan mondták. Nem sokára be is mutatkozhatsz nekik!
Mosolygok magabiztosan. Ahogy villan a sharinganja az enyém is kapcsol reflexből. Nagy ugrással térek ki a tűz elől és kigurulom az érkezést. Végig nézek a bandán, hogy átláthassam a támadásaikat. Karomról lehúzom a fekete kendőt, a kaikent amit a kezemen tartott a kunai tokomba teszem és Genzo mellé zárkózom fel.
-Látom.
Felelek Mu-nak közben a fekete kendőt a homlokomra kötöm, hogy a hajamat összefogja és ne lógjon a képembe. Illetve az öltözékem ne legyen féloldalas. Valamivel lemaradok Genzo mögött. Orrom hegyére húzom a szemüvegem, hogy még takarjon. Szándékosan keresem ellenfelünkkel a szemkontaktust. Amint megvan a Gyaku no Sekai hatása alá próbálom helyezni és így bevinni néhány ütést.
Vissza az elejére Go down
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptySzer. Nov. 29, 2017 9:22 pm

Sebesen rohantok az ellenfél irányába, majd amikor eléggé közel kerültök, az ellenfél szemébe nézel és aktiválod a technikádat. Ez azonban nem sikerül, helyette éles fájdalmat érzel a szemedben, majd térdre rogysz. Az ellenfeled nem egyszerű sharingant használ. Amint észre vette hogy te is a klánja tagja vagy, magasabb szintre kapcsolt. Ennek köszönhetően nem jött össze a támadásod.
Ekkor viszont a fickó él a lehetőséggel és rád ront. Szerencsédre Genzo a közelben van, így az útját állja. Nyitott tenyérrel próbál egy ütést bevinni neki, de ez nem jön össze. Ezt követően két báb lendül támadásba: az egyik balról próbál bevinni egy ütést, míg a másik egy kardot szorongat és azzal támad.
Ennek ellenére egyik támadás sem ér célt. Az Uchiha könnyedén elkerüli a támadásokat, majd egy shurikent hajít feléd. A szemfájásod nem tart túl sokáig, így van esélyed elkerülni a támadást, ráadásul hamarosan újra alkalmas leszel a közelharcra.

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptySzer. Nov. 29, 2017 9:36 pm

Féltérdre rogyok a fájdalomtól.
~Lesz ehhez az alakhoz pár kérdésem...
Elég néhány pillanat, hogy túllendüljek a meglepettségen. Amint Genzó és a többiek ismét elterelik a figyelmét taktikát váltok. Létre hozok egy Árnyékklónt, én pedig a föld alá bújok.
A klón ha kissé szerencsétlenül is de kitér a shuriken elől. Hanyatt löki magát terpesz ülésbe, a fegyver pedig a lábai között ér földet.
-Köszönöm a célzást de árulókra nem gerjedek... Még ha ilyen szépek is a szemei. Lehetőleg ne nézzetek bele!
Kiáltja a végét a társainak, közben felpattan és ismét támad. Igyekszik a fejet, illetve a felső testét támadni, hogy elhajlásra, guggolásra késztesse.

Én igyekszem ellenfelünk alá kerülni és kivárni a megfelelő pillanatot amikor felnyúlhatok a lábaiért és leránthatom a föld alá, nyakig. legyen az egy kiszolgáltatott testhelyzet, vagy a klónom felhője. A fejét nem tervezem levágni, csak csapdába ejteni.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptySzer. Nov. 29, 2017 10:06 pm

Sikerül létrehoznod a klónodat, majd a föld alá bújnod. Közben Genzo folyamatosan támadja a shinobit. A byakugan miatt ő képes ellenállni a sharingan hatásainak, így elég rendesen sakkban tartja a maszkos alakot.
Mivel jelen állapotodban nem látod, hogy mi történik odafent, csak érzed a különböző történéseket, nem igazán tudod, hogy valójában mi történik a felszínen. Érzed, hogy hárman közelharcba bocsátkoznak, de néha eltávolodnak egymástól. Olyankor nagyobb rezgéseket érzel.
Majd hamarosan tökéletes a pillanat. Feltörsz a föld alól és megragadod az ellenfél lábát. Ekkor a másolatod és Genzo is egy ütést indít el.
Azonban nem sikerül találatot bevinniük. Szerencsétlenségedre a klánod egy újabb technikáját láthatod harc közben. Egy részleges Susanoo jött létre, ami felfogta mindkét ütést. Látod a sötétzöld aurát és a bordacsontokat. Majd hirtelen egy csontkar is megjelenik, ami elsodorja mindkét támadót. A másolatod megsemmisül, míg Genzo jó pár méterrel távolabb ér földet.
Az Uchiha ekkor lenéz rád, majd a csontos kéz a magasba lendül, hogy lecsapjon téged, akár egy legyet.
Viszont vannak még társaid, akikre számíthatsz. Először egy nagyobb méretű sziklalövedék csapódik a Susanoo-ba, ami hátra repíti az ellenfelet. Majd érkezik a bogárfelhő, ami szétloccsan a célpont fölött. Az Uchiha épp feláll, amikor a trutyi beteríti a védelme felső részét. Jelenleg annyit látsz, hogy egy helyen megrepedt a chakrapáncél, illetve pár pillanat múlva a bogarak maradványa marni kezdi azt.
Ezt követően jön Mū, aki a shinobi közelébe repült. Kinyújtja felé mindkét karját majd egy fehér villanást látsz. Ezután egy alig látható "chakra sugár" leszakítja a férfi jobb lábát.
- Próbáljátok elfogni valahogy! - üvölti Mū, majd próbál távolabb repülni.
Az Uchiha felüvölt a fájdalomtól, majd összeesik. A Susanoo viszont még mindig aktív. Ekkor egy újabb báb lendül támadásba, melyből három lánc tör elő. Ezek rátekerednek ugyan az ellenfélre, de a Susanoo-val nem tud mit kezdeni.
- Ismer valaki pecsét technikát? - kérdezi Shamon, de nem érkezik rá válasz.

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptySzer. Nov. 29, 2017 10:24 pm

Különös érzés fut végig rajtam amint a klónom eltűnik. Összenézünk ellenfelemmel. Próbálnék odébb menni, de látszólag nem lesz rá időm. Szerencsémre egy szikla nyer közünk kellő távolságot. Különös felszabadult érzés fog el. Túléltem. Pedig most igazán nagy bajban voltam.
~Elég a játszadozásból...
Feltápászkodom és tekintetem ellenfelemet keresi. Kell egy kis idő amíg rést találok a pajzson. Csapattársaim támadása némi remény sugárral kecsegtet. Amint megpillantom a rést neki iramodok. Chakrát kezdek gyűjteni a jobb lábamba. Egy rövid pillantást vetek a múmia támadására. Hasonlót se láttam még, de most jól jött. Ahogy a láncok is éppen kapóra jöttek.
-Tartsd ott!
A magasba ugrok, közben megperdülök a levegőben nyújtott lábbal.
-Tsūtenkyaku!
Üvöltök és igyekszem a hatalmas erejű rúgást a repedésre mérni, hogy össze zúzzam a védelmét. Ha ez sikerül és a technika megsemmisül, vagy legalább egy része, és van még rá lehetőségem és kapacitásom, a lehető legyorsabban megpróbálom paralizálni.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 7:53 pm

Úgy tűnik kezd eldőlni a harc és a túlerő végül győzedelmeskedik. Shamon és a bábja tökéletesen fogva tartja az ellenfelet, így te is megindulhatsz. Chakrát koncentrálsz a lábad, majd hamarosan lecsapsz.
A chakrapáncél ropogó hangot ad ki, majd egy pillanatra megszűnik. Azonban hirtelen újra felvillan, de ezúttal már sokkal nagyobb. Most már humanoid formája van és jó pár méter magas. Az Uchiha pedig a belsejében lebeg. A lábából még mindig csorog a vér, így most már iparkodnotok kell. Ha nem semlegesítitek időben, akkor elvérzik. Akkor viszont nem lesz senki, akiből komolyabb információt ki lehetne húzni.
A csapat jelenleg a hatalmas Susanoo harcos körül helyezkedik el: Te és Genzo vele szemben álltok, míg Shamon mögötte, Bara baloldalt, Mū pedig jobb oldalt mellette. Jelenleg mindenki áll és vár. A báb visszatért gazdájához, a láncnak nyoma sincs.
Mi a következő lépésed?

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 8:18 pm

Vigyorra húzódik a szám, ahogy érzem a páncélzat ropogását a lábam alatt, majd megszűnik. Azonban az öröm korai volt. Az előzőnél egy fokkal jobb konstrukció jelenik meg. Eltávolodom tőle és Genzo mellett állapodok meg. Végig pillantok a kis csapaton. Körbevettük.
-Minél nagyobb annál nagyobbat esik. Nem igaz? Borítsuk fel a francba! Tiéd a jobb lába.
Biccentek Genzonak és megindulok a Susanoo bal lába felé.
-Mū, Bara, a kezeit! Shamon tiéd a nyaka! Nagyot ránts rajta!
Adom ki az utasításokat futás közben. Nem volt sok időm kifigyelni, hogy melyikük mire képes, de bízom benne, hogy feltalálják magukat. Ellenfelünkhöz közeledve össze csapom a két kezemet megformálva a kígyó jelét, mire a hajam növekedésnek indul. Egyik fele megpróbál a lábára tekeredni, másik pedig a földbe fúródik és ott igyekszem szét terjeszteni, mintha egy fa gyökérzete lenne. Így próbálva fixálni a lábát, hogy ne tudjon vele lépni és kiegyensúlyozni magát.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 8:41 pm

Nem húzzátok sokáig az időt, azonnal támadásba lendültök. Mindannyian különböző módokon próbáljátok megborítani az óriást és már már sikerrel is jártok. Azonban hirtelen egy chakra kard jelenik meg a kezében, amivel egyetlen suhintással levágja magáról a hajad. Ezt követően tombolásba kezd a Susanoo. Össze vissza csap a fegyverével, alig tudjátok elkerülni. Azonban Bara újra ráküldi a bogarait, majd ismét beteríti a maró trutyival.
Ekkor valami történik a fickóval, ugyanis hirtelen megszűnik a technikája, ő pedig a földre zuhan. Genzo azonnal oda ugrik hozzá, majd néhány ütést mér a testére.
- Ezzel meg is vagyunk. Jó darabig nem fog tudni mozogni, a chakráját pedig néhány napra elzártam - mondja, majd a fickó lábcsonkjára mutat. - Ért valaki az elsősegélyhez?
Mindenki megrázza a fejét, majd rád néznek, hátha te ismersz valamilyen gyógyító technikát.

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 8:53 pm

Megtántorodom amikor a hajamat egy könnyed mozdulattal levágja egy igen különös kard segítségével. A földbe gyökereztetett rész vissza húzódik. Próbálok kitérni ismét a csapások elől amik eléggé kontrollálatlannak tűnnek. Végül Bara Bogarai győzedelmeskednek a védelem fölött és Genzo pár ütéssel pontokat tesz az ügy végére. Összevont szemöldökkel nézem ahogy az áramlás visszaszorul ellenfelünk testében. Megkönnyebbülve sóhajtok és kihuny a vörös a szemeimből. Szemüvegem alá nyúlok és megdörgölöm a szemeimet. Vissza igazítom a szemüveget. Genzo kérdésére én is csak a többieket vizslatom, hogy valaki elő tud e rukkolni valamivel vagy sem.
-Én tényleg csak az első segélyhez.
Mondom nem túl meggyőző hangon és a csonkolt végtaghoz térdelek. Elbambulok azon a tiszta vágáson ami elintézte a végtagot. Majd ezen felülkerekedve formázok néhány pecsétet és egy apró tűzgolyót lehelek a sebre amíg az i nem ég teljesen és a vérzés el nem áll. Majd a fejéhez sétálok és lehúzom róla a maszkot. Azt elhajítom messzire. Hüvelyk ujjamat finoman a szemhéjára illesztem, de mielőtt felnyitnám, hogy jobban szemügyre vegyem, azért Genzohoz intézek egy kérdést.
-Teljesen kakukk?
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 9:10 pm

Úgy néz ki, senki sem ért igazán a gyógyításhoz, de te vagy az, aki először tesz is valamit. Miután kiégeted a sebet, Genzo leszedi az egyik hulla ruháját és azt rátekeri a csonkra. Nem túl szakszerű a kezelés, de azért annyira elég, hogy ne haljon meg idő előtt.
Amikor oda lépsz a fickóhoz, Genzo kissé szúrós szemmel néz rá. Esélyes, hogy tudja mire készülsz, de nem tesz semmit, hogy megállítson.
- Nagyjából nyaktól lefelé béna. Mindent lát és hall, amit mondunk, bár jelenleg kába kissé.
A többiek idő közben elkezdik átkutatni a hullákat, hátha találnak valamit, így rajtad áll, hogy mit csinálsz.

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 9:21 pm

-Értem...
Kopogok ujjaimmal az áldozat homlokán. Vívódok magamban, hogy mi legyen, közben végig nézek a többieken. Félkézzel leügyeskedem magamról a fejemre kötött fekete szövetet.
-Ti tudtok pecsételni?
Kérdezem halkan és először Genzora, majd Bara-ra nézek.
-Ezt nem szívesen bíznám egyikőjükre sem...
Apró jelzésként megkocogtatom a fogjunk homlokát a szemöldökei között. Ha egyikük sem képes rá akkor nem marad más választásom és Shamont kérdezem meg, hogy letudna e pecsételni nekem egy csomagot. Természetesen úgy hogy azt fel is tudjuk majd oldani.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 9:33 pm

A társaid megrázzák a fejüket, majd közlik hogy nem értenek a pecsét technikákhoz. Amikor Shamon-t kérdezed, ő érdeklődve rád néz, majd az ellenségre.
- Csak annyira, hogy láncokkal lefogjak dolgokat. Pár hónap és komolyabb dolgokra is képes leszek. Mire kellene? - kérdezi.
Mū annak ellenére is elárulja, hogy nem tud pecsételni, hogy kérdezted volna, viszont most már őt is érdekelni kezdi, hogy mit szeretnél csinálni.

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 10:02 pm

Csalódottan veszem tudomásul, hogy egyikünk sem képes erre az amúgy egyszerű műveltre. Kínomban mosolygok és a fejemet ingatom.
-Annak sok hasznát most nem vesszük.
Mondom és másik kezemet az arcára helyezem. Elnézek a távolba.
-Forduljatok el, veszélyes lehet...
Kitapintom a szemüregét, felhúzom a szemhéját és egy határozott mozdulattal megfosztom az egyik, majd a másik szemgolyójától. Arcom rezzenéstelen. Úgy vélem jogomban áll megfosztani tőle. Elárulta a falut és a Klánt. Ez a minimum.
-Most már mehet amerre lát. Nem fog sok gondot okozni. Ezeket akartam biztos helyen tudni, de így is megteszi. Gondolom senkinél sincs valami tároló edény...
Lopva vetek a golyók mintázatára egy pillantást, mielőtt elcsomagolnám a fekete szövetbe amivel az oldalamra kötöm. Majd Genzo felé fordulok.
-Hogyan tovább? Visszük haza kihallgatásra?
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 14, 2017 9:35 pm

Genzo kivételével mindannyian érdeklődve nézik, hogy mit csinálsz, majd amikor eltávolítod a fickó szemeit, mindannyian felszisszennek. Ezután viszont nem foglalkoznak vele különösen. Bekötik a szemét egy ruhadarabbal, majd felrángatják a földről.
- Most elmegyünk Rōran-be. Ott majd alaposan megpiszkálják az agyát és kiszednek belőle minden információt - mondja Genzo.
Ezt követően pedig felkerekedtek. Nagyjából egy napot utaztok, a foglyotok nem ellenkezik, így minden simán megy. Miután beléptek a városba, hatalmas épületek fogadnak benneteket és egy csomó járókelő. A Hyuuga a város közepére kíséri a csapatot, ahol a legnagyobb épület áll. Hamar bementek, majd egy csapat átveszi tőletek a foglyot. Ezután jön egy idősödő nő, aki egy-egy pénzes zacskót nyújt át nektek, benne 4000Ryo-val.
- A küldetésünk ezzel véget is ért. Mindenki mehet most már a saját dolgára! - mondja Genzo, majd mindannyian elbúcsúztok.

//Finish! Smile
A jutalmad a fent említett 4000 Ryo és plusz 15chakra. Ezen kívül a szemeket megtarthatod. Kérek még tőled egy egyszerű záró reagot, amiben akár úgy is dönthetsz hogy bedobod magadnak a szemeket. Ebben az esetben az adatlapodon beírhatod a Mangekyo Sharingan-t.//

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 EmptyPént. Dec. 15, 2017 7:45 pm

Bólintok Genzo válaszára. Rövid, tömör kielégítő. Míg úgy is, hogy amúgy fogalmam sincs, hol is van az a hely. Útra kelünk. Mindig azon kapom magam, hogy a szemgolyókat fogdosom az oldalamon. Az esti pihenőnél sem jön álom a szememre. Folyton a másik tekintetét látom ha lehunyom a szemeim. Hívogat a lehetőség. Szinte teljesen belerágta magát a tudatomba. Törökülésben ülve egy pillanatra megállítom a chakrám áramlását, hátha csak valami genjutsu. De az érzés nem hagy alább. Őrségem felénél járhattam amikor megadtam magam a belső késztetésnek. A hatalom utáni mardosó vágynak... Reggelre egészen új szemmel láttam a világot. Este a fájdalmas procedúrát szinte ösztöntől vezérelve hajtottam végre, szert téve ezzel a sharingan egy új szintjére. A napszemüveg sem védett eleget a nap sugaraitól így a kapucnimat is a fejemre húztam.
Ámultam bámultam a hatalmas épületeket. A mi kis falunkban ezekhez még csak hasonló sincs. A város legnagyobb épületénél átadtuk a foglyot és megkaptuk érte a fejadagot.
-Egy élmény volt srácok...A legjobbakat.
Intek nekik és sietősen távozom. Haza sietek, hogy beszéljek az öreggel a történtekről. Illetve a régi szemeimet biztonságba tudjam. Ha neadja isten a mostanira valaki rátenné az enyves kezét.

//Köszönöm a kalandot és a bőkezűséget! Very Happy Remekül szórakoztam! Évek óta nem töltött el ekkora örömmel a reag írás, mint itt. Smile Örök hálám! //
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók - Page 2 Empty

1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2