Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók Empty
TémanyitásTárgy: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyVas. Júl. 30, 2017 9:16 pm

Hosszú idő után végre béke köszöntött a világunk nemzeteire. A nagy országok megkezdték az egyesített Shinobi Rendszer létrehozását, kialakítását, ezért folyamatosan zajlanak a tárgyalások. Számos dolgot lefektettek már, de jó néhány dolgot még mindig vitatnak. Így kerülsz Te is be a képbe.
Az egyik tárgyalás ugyanis vérbe fagyott. Ezt viszont szó szerint kell érteni. Nem tudni, hogy kik csinálták és hányan voltak, de az összes követet és azok testőreit lemészárolták. Ebből pedig arra lehet következtetni, hogy nem néhány mezei rablógyilkos volt az elkövető. Éppen ezért neked és két másik kiválasztottnak ki kell derítenetek, hogy kik lehettek a gyilkosok és mi volt az indítékuk. A gyülekező pont kora reggel, a falu nyugati kapujánál van!
Amikor odaérsz, a társaid már ott vannak. Az egyik, egy sebhelyes fickó épp egy fa alatt ücsörög. Ránézésre nem tudod megmondani, melyik klán tagja. Az viszont biztos, hogy számos csatát túlélt, hisz számos heg is bizonyítja, nem ma kezdte a pályáját. Kép
A másik társad egy kunoichi lesz, akit könnyen felismersz. Egyértelmű, hogy az Aburame klán tagja. Szürke ruha, ami takarja az arcát, sötét haj, napszemüveg. kép
Miután megérkezel, a sebhelyes azonnal feláll, majd mindketten oda sétálnak hozzád.
- Jó reggelt! - mondja a férfi. - Ha minden igaz, akkor te vagy Aiko. A nevem Hyuga Genzo, ő pedig Aburame Bara. Gondolom tudod mi a feladatunk, de ha esetleg mégsem, akkor kérdezz bátran. Szeretném még indulás előtt tisztázni a dolgokat. Barával már megbeszéltem mi merre hány méter, szóval kérdezz bátran!

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyHétf. Júl. 31, 2017 7:58 pm

Épp csendes pihenőt tartottam, amikor valaki a házkörül ólálkodott. Elbújtam és megpróbáltam rajta ütni. Kivetődtem a konyha ajtón és felé dobtam 3 kunait. Legnagyobb meglepetésemre csak egy levelet sikerült a falnak szegeznem. Sajnos, mind a 3 kés eltalálta így az üzenet szövege finoman szólva is... nehezen volt olvasható. Az időpont nem volt teljesen tiszta számomra, mivel a szöveg nagyja sérült. Így esett, hogy valamivel később értem a gyülekező pontra a többieknél. Nem vettem sietősre a figurát. A feladatunkon kattogtam. vagy én siklottam el valami fölött, vagy valamit nem osztanak meg velünk. Két alak indult el felém egy bogaras és egy másik tag. Megálltam, figyeltem, felém jönnek, valószínűleg eddig rám vártak. Megálltam és bevártam őket. Nem meglepő módon a sebhelyes szólalt meg. Az Aburame-nek csak biccentettem, furák, nekem totál anti szociálisnak tűnnek. A fiú felé fordultam. Nem palástolva kíváncsiságomat, végig néztem rajta. Bemutatkozása után szemöldököm össze szaladt a szemüveg mögé. Fejemet oldalra billentettem.
- Igen én vagyok. Te pedig Hyuuga?
Csípőre tettem a kezem és egészen közel hajoltam az arcához. A fényviszonyoknak köszönhetően szinte tisztán láthatta magát, illetve szemeit a zöld felületen. Mélyen a szemeibe néztem. Ha engedi mutató ujjal megnyomkodom a járomcsontját jobboldalt, illetve finoman a halántéka tájékát is.
-Mellékági keverék, vagy röviden Hyuga?
Bukott ki belőlem a kérdés, miközben felegyenesedtem. Hagyok némi időt, hogy elmagyarázza ha elakarja, majd folytatom.
-Mi csak felderítünk? Vagy vadászunk?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyVas. Aug. 06, 2017 12:49 pm

Genzo meglepődik kissé a reakciódon, majd amikor szinte teljesen belemászol az arcába, hátra lép egyet. Látszik rajta, hogy kissé zavarba jött. Pár pillanatra oldalra fordítja a fejét, köhint egyet, majd újra rád néz.
- Az nem lényeg, hogy a klán melyik ágához tartozom! - válaszol a kérdésedre. - Legyen elég, hogy én vagyok a csapat vezetője. Eléggé sokat késtünk már azzal, hogy rád vártunk, szóval induljunk!
Ekkor nem is vesztegetitek tovább az időt, elvégzitek a kicsekkolást, majd elindultok. Nyugati irányban haladtok, az utazás pedig végig eseménytelen. Persze a kérdésedre is választ kapsz: a feladatotok felkutatni a tetteseket és ha lehet, akkor élve leszállítani őket egy meghatározott helyre. A hely neve Roran és a Szél Országában helyezkedik el. Ott lesz megtartva egy másik tárgyalás, ott fog részt venni minden nemzet követe, akik egyben a bírák is lesznek. Ezen kívül még az is kiderül, hogy a tetthelyen két másik shinobi fog csatlakozni hozzátok, egy iwagakurei és egy sunagakurei.

Az utazás nagyjából másfél napotokba telik. Amikor megérkeztek, a semmiből megjelenik két férfi. Az egyik tetőtől talpig be van kötözve, fekete nadrágot visel és a fején egy fejpántot(még nincsenek jelképek). A válla fölött pedig egy-egy kard markolata látszik. kép
A másik fickó kicsit testesebb, homokszínű ruhát visel. Az arcán egy hatalmas sárkány tetoválás van, ami még a tar fejét is színesebbé teszi. kép
- Végre megérkeztetek! - mondja kicsit mérgesen a tetovált arcú. - A nevem Shamon, Sunagakure küldötte vagyok.
- Én pedig az iwagakurei küldött, Mū vagyok! - szólalt meg a másik. - Kezdhetnénk végre a dolgunkat?

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzomb. Aug. 12, 2017 9:30 pm

Elhúzódom a magánszférájából. Úgy tűnik az ismerkedésnek egyenlőre vége. Duzzogva összefonom a karjaimat mellem alatt.
-Hát na... Fellépet némi komplikáció.
Próbálkoztam diplomatikusan fogalmazni. Nagyon úgy tűnik, hogy tényleg sietős a dolog. Így megemberelem magam és csak bólintok, hogy indulhatunk. Túllépve az adminisztráción nekiindulunk. Útközben megnyugtató választ kapok. Nem akarunk senkit megölni. Így nem kell leboxolnom a dolgot a az önkéntes vezetőnkkel. Habár nincs kizárva, hogy ő van hivatalosan is kinevezve vezérnek. Az a papír nagyon ramaty állapotban volt. Nem hosszú de annál eseménytelenebb út végén, szinte a semmiből kerül elő két alak. Fegyvert rántanék, de rögtön kritizálni kezdenek minket. Elhúzom a számat. Szinte érzem a rámvetülő tekinteteket. Annyit nem késhettünk...
-Aiko, konoha.
Bököm oda nekik. Alaposan végig nézem ezt a kettőt. Nyugtalansággal tölt el ez a hirtelen felbukkanás.
-Mi a terv? Kis csapatokra bomlunk vagy csoportos lincselés?
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyHétf. Aug. 28, 2017 10:07 pm

Úgy tűnik a páros kezdi elveszíteni a türelmét, a kérdésedre pedig a sunagakurei adja meg a választ.
- Vagyunk egy páran, akik jók a nyomkövetésben. Szóval együtt keressük meg őket és csapunk le rájuk! - mondja Shamon határozottan.
Az iwagakurei erre csak bólint egyet, majd Genzo beleegyezik a dologba. Így hát nincs más választásod, el kell tűrnöd mindenkit, aki esetleg ellenszenves lehet neked.
A társad viszont nem is húzza tovább az időt, aktiválja a byakuganját és elkezd nyomok után kutatni. Pár perc múlva pedig rá is talál az első jelre.
- Erre gyertek! - mondja, majd elindul abba az irányba.
Nagyjából fél órát loholtok az egyre jobban ritkuló erdőben, mire megtaláljátok azt, amit Genzo már korábban is látott. Ekkor az Aburame letérdel és megvizsgálja a lábnyomokat. Pár pillanat múlva pedig egy kisebb bogárfelhő jelenik meg a kunoichi körül, melyek körbe repülnek a környéken.
- Igen, ők azok! A bogaraim felismerik a mészárlásból származok lenyomatokat. Jó úton járunk!.
- A sivatag irányába mennek! Eléggé távol vannak már, de még éppen, hogy látom őket. Ha sietünk, akkor még elkaphatjuk őket - mondja Genzo.
- Akkor most van az, hogy külön válunk! - mondja Mū. - Az egyik csapat eléjük kerül, míg a másik hátulról fog támadni.
- Akkor Shamon-sama velem jön! Bara, te csatlakozz Mū-hoz és segíts neki a csapat elé kerülni - mondja Genzo, miközben mozgásba lendül a csapat.
- Aiko, te kihez csatlakozol? Bara és Mū csapdát állít nekik, Shamon és én pedig oda üldözzük őket!
A választás a tiéd. Egy darabig még együtt meneteltek, de hamarosan ketté válik a csapat!

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyVas. Szept. 24, 2017 1:46 am

-Hát legyen.
Vonok vállat. Már készülnék körbe pásztázni a terepet amikor észlelem, hogy Genzo mit csinál. Jobb szemöldököm felszalad a szemüveg mögül. Nem gondoltam, hogy tényleg birtokolja a Byakugant. Karba tett kézzel várok és a többieket méregetem. Aki esetleg csúnyán nézne arra nyelvet öltök. Utána egy barátságos mosollyal elveszem a modortalan gesztus élét. Nme is telik sok időbe Genzo talál valamit. Utána eredünk. Eleinte azzal nyugtattam magam, hogy ennél és gyorsabban szoktam feltérképezni a terepet, de amikor már több, mint 10 perce futunk kezd gyanússá válni a dolog, hogy sokkal nagyobb területet vizsgált át ennyi idő alatt, mint én gondoltam volna.
A helyszínre érve az Aburame veti be magát. A Bogarak láttán odébb somfordálok pár lépést, csak a biztonság kedvéért. Gyorsan kiderül, hogy jó nyomon járunk. Felötlik bennem a kérdés, hogy én minek kellek ide. Nem tudok rajta sokat filozofálni, Genzo látja őket. A nekem szegezett kérdésre felkapom a fejem és vissza térek a valóságba. Egyből kivirulok.
-A csapda az én asztalom! De ketten édes kevesek lesztek egy egész csapatot oda terelni... Veletek megyek. A morgósokra meg rábízzuk a csapdát.
Mutatok vigyorogva a hátam mögé Mu-ra és Shamon-ra. Aztán biccentek, hogy induljunk. Az elválás előtt a korábbi jókedvemnek nyoma sincs. Nem is nézek hátra a két idegenre.
-Eszetekbe ne jusson halálos csapdát állítani.
Hangom nyugodt és határozott. Kicsit később hátra fordulok vigyorogva.
-Na hajrá!
Azzal elszakadunk tőlük. Kicsit később szólalok csak meg.
-Pontosan hány emberről van szó?
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyHétf. Okt. 23, 2017 9:21 pm

Mivel hamar eldöntöd, hogy kivel mész, nem is húzzátok tovább az időt. Bara és az iwagakurei shinobi, azonnal meglódulnak az egyik irányba, míg te, Genzo és Shamon üldözőbe veszitek a gyilkosokat.
Meglehetősen nagy sebességgel haladtok az erdő fái között, úz közben pedig Genzo elárulja, hogy hat embert követtek. A növényzet fokozatosan ritkulni kezd, majd csak a talajon lévő fű az, amit zöldnek lehet mondani. Így viszont már meglátjátok a távolban a csapatot, akiket üldöztök. Éppen egy hídon kelnek át.
Azonnal nagyobb sebességre kapcsoltok, de sajnos elkéstek, a kötélhidat levágták.
- Ez aztán csodás... - szólal meg Genzo. - Azt hiszem, így nem fogjuk tudni üldözni őket. Szétnézek, merre lehet a legközelebbi átjáró a szakadék fölött.
Ugyanis egy meglehetősen hosszú és széles szakadéknál álltok. A híd, amit levágtak volt az egyetlen kapocs a Tűz és a Szél országa között, legalábbis ennél a határátkelőnél.
- Ugyan, ez semmiség! - mondja Shamon, majd megalkot néhány kézpecsétet. - Csak ne pánikoljatok!
Ekkor egy erőteljesebb széllökés a magasba repít benneteket, majd lassan átrepültök a szakadék fölött. Miután földet értek, már folytathatjátok is az utatokat. Genzo ekkor is útba igazít benneteket, így megindultok a sivatag dűnéi közé. Nagyjából fél órát haladtok, amikor egy dűne tetejéről meglátjátok az ellenséges csapatot. Úgy tűnik valamilyen háló lelassította őket. Ezt követően pedig látjátok, hogy a homok alól egy hatalmas szikla fal tör elő, ami teljesen elzárja az útjukat. Így hát utoléritek az ellenséget. Öten vagytok, hat ellenfél ellen. Mindannyian egyenruhát és különböző maszkokat viselnek. Nem tudjátok, hogy kik lehetnek ők, de annyit könnyen kitaláltok, hogy két nő van a csapatban.
Shamon ekkor a háttérbe húzódik, így te és Genzo álltok hozzájuk a legközelebb. A következő pillanatban, veletek szemben, a csapat túloldalán megjelenik Bara és Mū is.
- Adjátok meg magatokat! - szólította fel őket Genzo. - Körülvettünk titeket, nem tudtok elmenekülni!
- Akkor kénytelenek lesztek megölni minket! - válaszolt a legmagasabb shinobi, majd megalkot néhány kézpecsétet és dobbant egyet a lábával.
A következő pillanatban az ellenséges csapat körül megremeg a föld, majd a talajból számos sziklatüske tör elő. Ezután mindannyian szétszélednek, így kaptok egy-egy ellenfelet. Te egy férfit kapsz, akinek még a haja sem látszik ki a ruhája alól, a vállán pedig két kard van. Pár pillanat múlva előveszi a fegyvereit, majd rád mutat velük. Most még nem támad, valószínűleg arra vár, hogy mit teszel.

//Az ellenséges csapatról itt egy kép . A jobb szélsőt kapod te. Anbu-k még nincsenek, az egyenruha csak véletlen egybeesés Smile //

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyKedd Okt. 24, 2017 1:06 am

Picivel lemaradva követem a többieket, hogy fedezzem a hátunkat. Sűrűn pillantok hátra, illetve oldalra, gyanús nyomok után kutakodva de tisztának tűnik a terep.
-Nagyon igyekezhetnek ha nem állítottak csapdákat...
Rövidesen kiderül, hogy miért is nem. Kivártak a szakadékig, ahol elvághatták az utunkat. Fogamat szívva nézek körbe. A látóhatáron nyoma sincs átkelési pontnak. A Fák még őrzik korábbi csaták nyomait de semmi más. Talán a szakadék alja is tele van tetemekkel és elrozsdált fegyverekkel. Töprengeni kezdek valamiféle alternatív megoldáson de Shamonnak előbb jut eszébe valami. Szemöldököm a szemüvegem felszalad és kérdőn oldalra billentem a fejem. Kisvártatva egy széllökéssel a túloldalra taszít minket. A landolást kigurulom és azzal a lendülettel folytatom az előre nyomulást.
-Húzzunk bele. Ha eddig nem állítottak csapdát, ezután se tartom valószínűnek, hogy fognak. Egy ilyen akadály utánmeg pláne...
Valamivel több, mint félóra alatt látótávolságba kerülnek. Úgy tűnik a másik csapat is szuperál.
-Gyorsan ideértek...Talán túlságosan is...
Fejezem ki nem tetszésemet majd nem pocsékolva több szót a dologra közelebb megyünk. Rövid és célratörő beszélgetés bontakozik ki két mondat formájában, utóbbin hangosan felnevetek.
-HAH! Csak szeretnéd!
A pecséteket látva megrogyasztom a tartásom. A feltörekvő tüskék elől pedig hátrébb szögdelek. Oldalazni kezdek, hogy útját álljam a szét széledő brigádnak. Nem kell sokat helyezkedni és szembe találom magam az egyikükkel. Egyértelmű jelét adja a párviadalnak. Elmosolyodom.
~Egy becsületes harcos mi? Csak ne lenne így bebugyolálva... Alig látom a szemét... Közelebb kell kerülnöm.
-Te aztán jól felöltöztél ebben az időben.
Átmozgatom, mint két vállamat és a nyaktájékot, lezárom a lábaimat. Előkapom a Kaikent jobb kézbe és a pengét alkaromra illesztem. Magabiztosan mosolygok. Koppanásik tolom a szemüvegemet és robbanás szerűen megindulok felé. Futás közben a táskámból előkapok két shurikent. Közelebb érve felé hajítom, egyiket mellkasra, másikat combra célozva. Remélhetőleg ezzel lefoglalom a fegyvereit addig, hogy odaérve megpróbálkozzak egy vágást ejteni a combján majd a sebre taposva megkísérlek újabb távolságot nyerni tőle.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 01, 2017 10:30 pm

//Mivel már megint rám kellett várni, kapsz ajándéka 5 chakrát!//

Ellenfeled meglehetősen kényelmesen veszi elő a kardjait, majd a szavaidra megcsóválja a fejét.
- Majd odahaza átöltözöm! - mondja kissé mély, rekedtes hangon.
- Nem úgy készültünk, hogy menet közben öltözködjünk.
Ezt követően pedig támadásba lendülsz. Az ellenfeledet nem lepi meg a gyorsaságod. A felé hajítok shurikeneket egyszerűen csak félre üti, majd hárítja a combjára irányított támadást is. Ezután villámgyorsan megpördül és elhúz melletted. Jó pár métert megtesz, majd felugrik a levegőbe.
A következő pillanatban elektromos szikrák törnek elő a fegyverekből, majd össze érintve őket rád mutat a kardokkal. Ezután egy erőteljes villám indul meg az irányodba. Van időd és tered a félre ugráshoz, viszont azt nem látod, hogy mi követheti a támadást.

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptyCsüt. Nov. 02, 2017 12:53 am

// Óh, köszönöm Smile //

Egy biccentéssel tudom csak lereagálni a válaszát. Végtére is jogos.
A támadásom elérte célját. Ahogy távolodik tőlem a fegyveremet vissza teszem a helyére, hiszen játékos könnyedséggel védte a támadásomat. Nem fogom tudni így földre vinni. Oldalazva követem figyelemmel a mozgását. A villámok láttán össze szalad a szemöldököm. Úgy tűnik ő nem ilyen finoman kóstolgat. Mivel lépést szeretnék vele tartani egy reflex szerű mozdulattal teljesen feltolom az orrom tövére a szemüvegem miközben aktiválom a Sharingant. Oldalra vetődöm, és a levegőben fordulok egyet, mintha oldalvást átgördülnék valamin. Tekintetemet a másikon tartom és még a levegőben igyekszem néhány kézpecsétet formálni.
Fekvőtámaszba érkezem, hasam szinte a homokot éri.
~Katon: Kasumi Endu no Jutsu...
Résnyire nyitott szájjal kezdem kiengedni a gázt. Talpra lököm magam és félkörívben kezdek futni körülötte, hogy a szél(ha van) az ő irányába fújja.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 8:17 pm

Könnyedén elkerülöd a villámot, amit feléd küldött az ellenfeled, majd már a levegőben előkészíted a következő támadásodat. Sikeresen aktiválod a technikádat, majd a gázt kilehelve elindulsz.
Szerencsédre a szél is melléd áll, így hamarosan egy robbanás rázza meg a környéket. Az elektromos kisülés ugyanis begyújtotta a gázt. Azonban a robbanásnak akkora az ereje, hogy téged is hátra lök.
A következő pillanatban pedig újra megjelenik az ellenfeled. Előtör a lángok közül, majd egy tigrisbukfencet követően talpra szökken. A ruhája füstöl ugyan, de kár nem keletkezett benne.
Amikor észre veszi hogy hol vagy, nagy sebességgel elindul feléd. Mindkét kezében ott van a kard. Már csak pár pillanat és oda ér hozzád.

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 8:41 pm

A robbanás meglepett. Kifelejtettem a számításból, hogy a villámmal gyújtó szikrát hoz létre. Futás közben próbálok meg elrugaszkodni, de a robbanás így is lök rajtam egyet. Két bukfencet követően már stabilan megtudom vetni a lábamat. Rosszallóan megingatom a fejem saját ostobaságomon.
Rogyasztott tartásban kutatom az ellenfelem. Kisvártatva meg is jelenik. Gyorsan közeledik így elő kapok két kunait. Követem a mozdulatait és megpróbálom megakasztani a támadását. Egy fejbiccentéssel orrom hegyére utasítom a napszemüveget és fölötte kitekintve próbálom meg vöröslő szempárommal elkapni a tekinteté, hogy ledermesszem.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 8:49 pm

A férfi feléd lendül, majd két villámgyors vágást indít el feléd. A sharingannak köszönhetően könnyedén tudod követni a mozgását, így gond nélkül hárítod a támadását.
A biccentésedre azonnal rád néz, majd létrejön közöttetek a szemkontaktus. A következő pillanatban pedig ledermed a maszkos alak. Úgy tűnik, itt az idő, hogy végezz vele. Vagy mégsem?

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 8:58 pm

Izmaim megfeszülnek amint össze érnek a fegyverek. Ahogy tekintetünk találkozik sikeresen ledermed, ahogy vártam. Elengedem a bal kezemből a kunait a földre hull. Gyorsan pecséteket formálok, meredten bámulva a szemeibe.
Bal kézzel megragadom a maszkot és egy hirtelen mozdulattal megpróbálom lerántani a fejéről. Jobb kezem pedig amilyen gyorsan csak tudom már lendítem is, hogy két ujjal homlokon bökjem.
-Kanashibari no Jutsu!
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 9:11 pm

Úgy tűnik nyertél. Elejted a kunait, majd megérinted a férfi maszkját. Már éppen lerántanád a fejről, amikor hirtelen megmozdul és feléd suhint az egyik kardjával.
A penge egy vékony csíkot húz az arcodra, ráadásul a szemüvegedet is lerepíti. Nagyon nagy szerencséd van, hogy a bénításod bizonyos szinten működött, különben könnyedén meghalhattál volna.
A következő pillanatban villámgyorsan elsuhan melletted, majd kicsit távolabb megáll. A kezében újra felszikráznak a kardok, majd újra feléd csap. Újabb villámcsapással próbálkozik, viszont ekkor már nem csak egyetlen villám tör az irányodba, hanem egyszerre három. Ráadásul a nyers energia eléggé zabolázatlanul halad feléd. Ezt már nem tudod olyan könnyedén elkerülni.

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 9:30 pm

Ahogy érzékelem, hogy mozdul, rögtön igyekszem elhúzódni tőle, de így sem sikerül megúsznom. A szemüvegem valahol a homokban landol. Távolságot nyer közénk aminek kimondottan örülök. A bent rekedt levegőt fújtatva engedem ki.
A szikrákat észlelve lábizmaim megfeszülnek. A három csóvát látva úgy tűnik, hogy csak egyetlen irányba menekülhetek. Elrugaszkodom amennyire csak tudok, fölfelé, jó magasra mennyire csak sikerül. Hogy ne hagyjam viszonzás nélkül a szeretet csomagot a nálam maradt shurikent felé hajítom. Csak hogy érezze a törődést. Földetérve előhúzom a Kaikenemet.
~Makacs vagy... Így hogy kapcsoljalak le élve?...
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 9:49 pm

A villámok zabolázatlanul törnek feléd, de szerencsédre át tudsz ugrani fölöttük. A levegőből shurikeneket hajítasz az ellenfeled irányába, aki könnyedén kikerüli azokat, miközben egy újabb rohamot indít feléd.
Már csak pár méter a távolság közöttetek, amikor hirtelen mintha megrázkódna a környezetedet. Viszont nem csak a föld, hanem a levegő, a felhők, minden! Majd hirtelen szemtől szemben állsz az ellenfeleddel, még mielőtt megpróbáltad volna levenni róla a maszkot.
Erős, lüktető fájdalmat érzel a szemedben és a fejedben. Pár pillanat múlva szédülés tör rád és a földre rogysz.
Azonban az ellenfeled is hasonló problémával küzdhet, hiszem elejti a fegyvereit és a fejt kezdi fogni. Pár pillanat múlva pedig térdre borul, letépi a fejéről a maszkját, majd elhányja magát.
Mindketten ramaty állapotban vagytok, de legalább most már láthatod az arcát. Jellegzetes fekete haja van, az arca is ismerős. Amikor végre feléd fordul meglátod a szemét. Sharingan!

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 08, 2017 10:12 pm

A földhöz közeledve meginog a látásom. A föld megmoccan, a felhők, az ég is fodrozódni kezd. Ekkor kapok észbe és állok szemtől szembe ellenfelemmel. Hunyorogva kapok a szememhez és berogyasztok térdből.
-Mi a franc?
Csikorgom fogaim közül értetlenül és hátrálok tőle pár lépést. Hányás hangra vissza emelem rá a tekintetem. A fekete tüskés haját látva összerándul a szemöldököm. Ahogy meglátom az ismerős szempárt az ismerős vonások körül harag gerjed bennem.
-Te rohadék...
Jobbomban lévő kunait egy indulatos mozdulattal hajítom a keze felé, hogy a földbe szögezzem vele. A mozdulatba belerogyok és féltérdre érkezem. Balom még mindig a halántékomra tapadva. Az indulatból erőt merítve igyekszem elővenni bal kezemről a kaikent, hogy előre vergődve a kard tompa végével tarkón vágjam.
~A robbanáskor...
Eszmélek rá a saját hibámra majd belém nyilal a felismerés. A gáz! Össze szedem minden erőmet, megragadom ellenfelem grabancát és nekiiramodok. Próbálok minél kevesebbet beszívni a gázból és mihamarabb kijutni belőle. A fej és szem fájás ellenére fel erőltetem rövid időre a sharingant, hogy megbizonyosodjak afelől, hogy kiértem a saját jutsumbol. Ha sikerül kijutni és ellenfelemet is magammal ráncigalni akkor a hátára taposok és mély levegővételekkel szellőztetem át a tüdőmet.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 15, 2017 8:55 pm

Ellenfeledet nagyon megviselte a sharingan keltette illúzió, illetve az, hogy te is hasonló szempárral rendelkezel. Ennek ellenére a kunait sikeresen eldobod az irányába. A fickó észre sem veszi, így a fegyver eltalálja, de csak könnyebb sérülést okoz neki.
Ezt követően megragadod a férfit és kiráncigálod őt a gázfelhőből. Amikor kiértek, próbálsz rátaposni a hátára, de ő újra megelevenedik és kigördül a lábad alól. Pár méterrel arrébb felül és lihegve bámul rád.
- Áruló! - mondja mérgesen majd lassacskán talpra áll. - Ne velem harcolj, hanem azokkal a férgekkel, akik a békét erőltetik. Nekünk kell uralkodni a világon! Legyél te is farkas, ne csak egy bárány a nyájból!
A fickó egész teste megfeszül. A sharingan segítségével látod, hogy valamire készülhet, hisz a teste körül eléggé megnövekedett a chakra kisugárzása. Mit lépsz?

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 15, 2017 9:21 pm

A lábam a homokba fúródik. Nehézkes mozgását csak szemmel követem. Nem rohanok utána. Nem húzza már sokáig. Szavai végtelen haragot ébresztenek bennem.
-TE IDIÓTA! Ismét háborút akarsz?! Értelmetlen mészárlást?! Hulla hegyeket? Ez kell neked?! Hatan a világ ellen?
Lassan kifújom a levegőt. Haragos tekintetemet rá emelem.
~Ninpo: Gyaku Kaihou
Beaktiválom a jutsut, ha sikerül akkor szemem elé emelem a kezem, hogy az ő látását teljesen kitakarjam. Nem tűnt biztatónak a látvány ami fogadott az előbb. Abból kiindulva, hogy eddig villám elemet használt jobbnak vélem ha távolabbról várom ki a dolog végét így gyorsan hátrálni kezdek.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 15, 2017 9:36 pm

Ellenfeledet nagyon megviselte a sharinganok összecsapása. Nem mond már semmit, helyette nagy mennyiségű chakrát szabadít fel. Éppen ekkor aktiválod a technikádat. Szerencsédre ez a "támadás" összezavarja annyira, hogy nem hoz létre egy technikát sem. Mivel a saját szemed eltakartad, így ő nem lát semmit. Te viszont az ő szemszögéből látod, hogy az ellenséges csapatból a szőke kunoichi épp feléd lendül, majd egy erőteljes ütéssel földre küld.
A technikád azonnal megszűnik, ráadásul most már egyszerre két ellenfeled van. Vagyis csak lenne, hisz a következő pillanatban egy báb repül a kunoichi felé és tovább sodorja. Újra csak ketten vagytok. Azonban az ellenfeled most már aktiválja a technikát amit szeretett volna.
Első lépésben egy hatalmas lángcsóvát lehel ki, majd még látod az újabb kézpecséteket. A következő pillanatban pedig a lángcsóvát elektromos szikrák kezdik követni. Nincs túl sok időd a hárítására, de legalább elég sok helyed van. Mit teszel?

A hozzászólást Hyuga Genzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 22, 2017 7:57 pm-kor.
Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 15, 2017 9:48 pm

-Franc...
Bukik ki belőlem. Nincs időm feloldani a jutsut és védekezni is így a földre kerülök. A jutsu feloldódik. Futó pillantást vetek a bábra amely megmentett. A lángcsóvát látva oldalra kezdek rohanni teljes sebességgel. Ívben futva próbálok kitérni a támadás elől és egyúttal közelebb kerülni az ellenfelemhez. Futás közben chakrát gyűjtök az ellentámadáshoz. Ha szükséges akkor vetődök a támadás elől és kigurulva az érkezést továbbra is közeledek hozzá. Két kezemet össze tapasztom.
-Ranjishigami no Jutsu
A hajamba gyűjtött chakra teszi a dolgát. A hajgumim megadja magát és a kibomló sörény megindul. Igyekszem rátekerni és kificamítani az ízületeit amik viszonylag könnyne adják meg magukat. Váll, boka, csukló. Ha törik az sem probléma. Kiemelkedően figyelek arra, hogy ne tudjon kézpecséteket alkotni.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 22, 2017 8:34 pm

Ellenfeled támadása elég rendesen átalakítja a terepet, de szerencsédre sikerül elkerülnöd. Ráadásul kitérés közben sikeresen aktiválod a technikát, így pár pillanat múlva a hajad nőni kezd. Ezt követően a hajad rátekeredik a shinobira, amitől kénytelen megszakítani a technikáját.
Látszik rajta, hogy küzd ellened, de hamarosan több reccsenés is jelzi, hogy csontja törik. Hamarosan térdre rogy, majd hirtelen újra megjelenik a báb és egy pengét szúr keresztül a testén.
- Segíts nekünk, ide rád is szükség van! - mondja Shamon, a bábmester.
Ekkor láthatod, hogy most már csak egy ellenfél van talpon, a többiek mind halottak. Az utolsó fickó viszont nagyon kemény lehet, ha neked is be kell szállni a harcba.

//A képen a balszélső emberről van szó. //

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 22, 2017 9:12 pm

Jellegzetes hangot ad amikor a válla kiugrik a helyéről és a boka csonto k is törnek. Amint feladja a küzdelmet már vonnám vissza a hajamat de ellenfelemet ledöfik, orvul hátulról. Megrökönyödök a látványon. hajam vissza húzódik és üveges tekintettel bámulok az elterülő vérbe boruló testre. Nagy levegőt veszek és kifújom. Lassan és ingerülten. Erővel vonom el tekintetem a másikról és követem a bábmestert. Utolsó ellenfélhez gyülekezve végig nézek a csatamezőn. Látszólag emberelőnyben vagyunk. Ütközésig feltolom a szemüvegemet amikor meglátom a maszkját.
-Eddig mit tudunk róla?
Szökik ki belőlem a kérdés. Merem feltételezni, hogy ő is egy Uchiha. Több, mint valószínűnek tartom. Rossz érzésnek kéne elfognia amiatt, hogy a saját klánom ellen kell harcolnom, de ez nem történik meg. Egyszerű árulókként látom őket.
-Jobban jársz ha megadod magad.
Húzok elő egy kunait az utolsó közül és középső ujjamon kezdem pörgetni.
-Ma már elég vér folyt.
Szúrósan pillantok a bábmesterre, vélhetőleg nem látja de érezheti a neheztelést hangomban.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók EmptySzer. Nov. 29, 2017 8:33 pm

Ha alaposan körbenézel, akkor láthatod, hogy körülöttetek számos halott fekszik. Úgy néz ki, a fickó társaival végzett a csapat. Majd Genzo szólal meg és válaszolja meg a kérdésedet.
- Őt kell elkapnunk, ő a vezetője ennek a csapatnak - mondja - Sajnos az Uchiha klán tagja...
A társad hangjából lehet érezni, nem örül az ellenfélnek. A többiek látszólag sértetlenek. Bara fölött egy nagyobb bogárfelhő zizeg, Shamon körül jelenleg négy báb van, míg Mū összefont karral ácsorog.
- Adjam meg magam? - kérdez a maszkos mély, dörgő hangon. - A társaim gyengék voltak, de velem nem bírtok el. Messze fölöttetek állok!
Ekkor aktiválódik a sharinganja, majd egyetlen ugrásával több métert tesz meg hátrafelé. A levegőben megalkot néhány kézpecsétet, majd egy hatalmas lángcsóvát lehel ki a száján. Mindenki félre ugrik előle, azonban a lángcsóvát még mindig tartja.
- Shamon, Bara támadjátok távolról! - adja ki a parancsot Genzo, majd jobbról kerülve megindul az utolsó ellenfél irányába.
- Segíts a Hyūgának! - szól neked Mū, majd megalkot néhány kézpecsétet.
A következő pillanatban az iwagakurei dobbant egyet, mire számos szikladarab tör elő a talajból és repül az Uchiha irányába. Ezután Bara megindítja a bogarait, melyek egy elektromos felhő formájában repülnek az ellenség irányába.

A maszkos alak először félre ugrik a felé száguldó sziklák útjából, majd egy tűzgolyót "köp" a bogárfelhő útjába. Ezt követően egy báb repül felé, de ő két ütéssel elintézi. Genzo még nincs a közelében, így a többiek újabb technikák létrehozásába kezdenek. Shamon persze újra bábot küld, de most már egyszerre kettővel próbálja lefoglalni a klántársad.
Mit csinálsz? Távolról segíted a Hyūgát, vagy te is közelharcba kezdesz? Esetleg más terved van?

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók   1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók Empty

1. Fejezet - 2. Rész: Egy Új Rendszer Küszöbén: Lázadók
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next