Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor Empty
TémanyitásTárgy: 1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor   1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor EmptyCsüt. Jan. 12, 2017 9:57 pm

//Résztvevők: Ren, Aiko, Hyouga//

Kora délelőtt van. A napotokat azzal töltitek, amivel csak szeretnétek, de bármivel foglalkoztok, hirtelen abba kell hagynotok. Egy-egy futár érkezik hozzátok azzal az üzenettel, hogy sürgősen jelenjetek meg teljes felszerelésben Konoha déli kapujánál.
Amikor megérkeztek, az őrség siet oda hozzátok, majd az egyikük máris felvázolja a helyzetet.
- Üdv nektek! - mondja. - Sietnetek kell, a feladat nem tűr halasztást. A másik csapat már úton van. A küldetésetek a következő: egy kunoichi nagyon fontos információkkal szökött meg, nektek pedig el kell őt kapnotok és élve vissza hozni a faluba! Hogy a hármasból ki lesz a főnök, az rátok van bízva, minket nem érdekel. A lényeg, hogy találjátok meg, mielőtt elhagyja az országot. Itt egy kép, őt kell keresnetek! Vigyázzatok vele, nagyon veszélyes! A Kagetsu klán tagja.
Ezt követően ha nem indultok el, akkor szinte ki hajítanak titeket a faluból, csak hogy megsürgessenek benneteket.

A célpont:
1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor 284?cb=20140504134421

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor   1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor EmptyCsüt. Jan. 12, 2017 11:40 pm

A birtokon annak a félreeső háznak a gangján ücsörgök, amit otthonomnak tudhatok amióta az szemet tudom. Egy szál törülközőben, és éppen a talpamat masszíroztatom magammal. Hétről hétre jobban megy. Szinte elfolyok a hintaszékben a kellemes érzéstől. Hátra vetett fejjel csak nyögdécselek néha-néha. Olykor felszisszenek, akkor egy szúrós pillantást vetek magamra a szemüveg alól. Amit a klónom sem hagy annyiban. Rányom még egyet ahol fáj. Annyi választ el az összeverekedéstől, hogy valaki közeledik. Meg igazítom a törülközőmet és ismét kényelembe helyezem magam.
'-Uchiha Aiko-t merre találom?
-Csak Aiko...
'-De ez nem a
-De, engem keres, de csak Aiko.
Megkapom az infót, hogy sietve kéne teljes menetfelszerelésben a déli kapunál lennem, nagyjából most. Mert sürget az idő. A futár azzal tovább is áll. Összenézek az árnyék-klónommal, biccentek neki és útra is kel. Én a magam részéről kényelmes tempóban össze készülődök, a kis szentélyről leemelem a Kaike-nt. Ráérősen felhúzom a karomra a tokját és belesüllyesztem. Felmarkolok 5 kunait és shurikent. Többet nehéz lenne, vagy csorba vagy törött. Némi élelmet is csomagolok, száraz kenyér meg valami szalámi. Az ajtóból még visszanézek a lakásra. Kicsit le van lakva. meglátszik, hogy az öreg is küldetésen van. Nincs aki rá vegyen a takarításra. Vállat vonok és neki indulok a déli kapunak, kerülő úton...
Klónom eközben befut, elsőként. Lezser, kis topp, hajdanán atléta volt csak az alja már elnyűtt, felül is megnyúlt a sok mosástól, köldökig sem ér már a cakkozott alja, pedig most melltartó sincs rajta. Táska, minden nélkül, még egy combközépig érő buggyos nadrág lóg róla és úgy várja a többieket, mint egy napszemüveges hajléktalan. Mezítláb. Szerencsére a szemüveg és a rikító haj már védjegyemmé vált így nem hessegetik el. Úgy tűnik egy újonc is van, de neki még időben szólnak. Nem sok várakozás után még ketten érkeznek meg. Ahogy befut a második össze csődítenek mindhármunkat. Úgy fest ők lesznek a csapattársak
-Sziasztok!
Köszön be a klónom vígan még mielőtt a kapuőr belekezdene. Gyorsan ledarálja az infókat. Ahogy végzett klónom kikapja a kezéből a képet, elfordulok a többiek elől. Háttal nekik homlokára tolja a szemüveget. Végig nézi így is a képet. Nagyjából memorizálja nekem. Vissza ejti a szemfedőt orr nyergére, feltolja az orrnyergén ütközésig és vissza fordul a többiek felé. Vissza nyújtja a képet sugárzó mosollyal a többieknek.
-Aki nem ismerne, Aiko vagyok. Te ki vagy tökmag?
Haj Ren-hez és megkísérli összekócolni a haját. Mindezt széles vigyorral arcán. Aztán ha sikerül, ha nem felegyenesedik, csípőre tett kézzel.
-Vállalom a főnök szerepet. Kijöttek az anyai ösztönök.
Biccent a klón Ren felé vigyorogva.

Eközben az igazi testem, vagyis én, a Testhezálló világos toppomban, nagyon rövid fekete, szintén testhezálló sportnacimban már a kapu fölött ücsörgök és lábamat a mélybe lógatva várok, közben gombócot majszolok. Ha eddig nem csapták szét a klónomat akkor feloldom azt és a leadott infókat is feldolgozom ami a klónból származik. Meg is döbbenek. Ez a mocsok elvállalta a főnök szerepét? Csak remélni tudom, hogy fellebbeznek a többiek ellene. Elrugaszkodom a falról, messze azon túl az úton érek földet.
-Jöttök már?!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kurama Hyouga

Kurama Hyouga

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor   1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor EmptyCsüt. Jan. 19, 2017 8:08 pm

Klánja birtokán, házának virágzó cseresznyefákkal boritott kertjében ül némi tea és hangszere társaságában. Elmélyülten játszik egy keserédes dallamot, majd miután befejezte maga elé helyezi a furulyát és meditálni kezd. Elméjében egy új dal körvonalazódik, amikor az egyik szolgáló érkezik.
- Hyouga-sama? Önt keresik.
Szemei felpattannak amelyekről elképesztő harag sugárzik. Olyan benyomást kelt, mint a macska, akit megzavarnak az egérrel való játszadozás közben. Legszivesebben a szolgálóhoz vágná a kardot, de egy mély levegő kiséretében elengedi ezen gondolatokat. Lassan feláll és megfordul.
- Ki keres? Nem megmondtam, hogy nem vagyok itthon? - förmed rá a szerencsétlenre.
- A Hokage küldte, uram. - feleli az "inas". - Azt mondta halaszthatatlan és, hogy jelenjen meg déli kapunál.
- Nagyszerű... - morogja maga elé Hyouga érezhető szarkazmussal. - Add a felszerelésemet. Indulok.
Felkapja a táskát, amelyben a tekercseit tartja, övébe tűzi a furulyát, felkapja a kardot és útnak indul.
Természetesen nem siet, igy nagyon valószinű, hogy utoljára érkezik meg(vagy nem Smile ). Érkezésekor legalább annyival jobban érzi magát, hogy lát egy ismerőst. Lassan odasétál a többiekhez és föléjük tornyosul, hogy meghallgassa az őr "előadását".
- Imádom, hogy minden hülyegyerek után engem küldenek. - veti oda az őrnek, majd végignézi a csapatot.
- Kurama Hyouga. - biccent Ren felé.
Aiko ezalatt eltűnik, majd ismét fel és még vezetni is akar.
- Lassan! - kiált utána. - Ha ész nélkül előre rohansz, az bajba sodorhat. Na, gyertek közelebb. - indul el maga is. - Felőlem játszhatsz dadát, ha akarsz, de azt nem hagyom, hogy mindenki ész nélkül szaladgáljon össze-vissza. A megfontoltság egy komoly erény. Gyakorold. - pillant Aiko-ra. - Szóval kezdjük az alapoktól. Ki, miben jó? Ez fontos lehet, ha tervezni kell. Ráadásul ezt még viszonylag nagy sebességnél is meg tudjuk vitatni útközben. Én magam Genjutsu használó volnék. Nem mellesleg pedig ezt is egész jól használom, csap kardja tokjára. Ti pedig?
Ren

Ren

Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor   1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor EmptyKedd Jan. 24, 2017 10:14 pm

~ ...33-32, 33-33, 34-33... ~ számolt gondolatban.
A mai napon korán elment otthonról. Az elmúlt időben túlzottan sok olyan dologgal kellett szembenéznie, mely se nem tette próbára, se nem fejlesztette elegendő mértékben erőnlétét. Úgy találta hogy visszaesett továbbképzésének üteme, feladatai pedig olyan készségeit gyarapították, melyek szerinte elegendő szintűek voltak fizikuma jelenlegi állapotához mérten. Volt behoznivalója hát, így pedig a mait az elsőnek választotta az elkövetkező hetek napjai közűl, melyet visszaesése orvoslására kellett hogy szánjon
Egy edzőhelyiségben volt olyan eszközök között, melyek a kora reggeli futás, majd az azt követő mozgásgyakorlatok után végre nyers ereje és kitartása fejlesztésére voltak hivatottak. Miután lábait intenzív gyakorlatoknak tette ki, karjai erősítése céljából kézisúlyokat kezdett emelgetni, melyekkel kortársai legalább kétharmada nem tudott volna mit kezdeni. Mások is mondták neki, hogy kifejezetten fontos számára kiküldetései vagy mindennapjai közepette, hogy harcra kerülvén a sor, ne csupán a mozgása legyen megfelelő, hanem az kevésbé terhelje meg szervezetét. Ez igaz lehetett, Rennek azonban nem volt szüksége bíztatásra, egész életében a fizikai ereje jelentette a kulcsot mindenhez, akár volt benne racionalitás, akár nem. Erő és állóképesség - mindennek az alapja, az életnek az alapja
~ ...44-44, 45-44, 45-45... ~ számolta, s számolta volna tovább is, egészen izmai kimerüléséig, azonban a sorozat ekkor megszakadt

Gépiesen bevett mozdulatokkal törölközött meg, miután kilépett a zuhany alól és ruhásszekrénye felé lépkedett. Szükséges volt, a sürgős idézés nem vészhelyzetet jelentett, így rászánni negyed órát arra hogy tisztálkodjon és megfelelően magához vegye felszerelését teljesen megengedhető volt számára, ő mindenesetre így döntötte el. A sürgősség ugyanakkor mobilitásra is ösztökélte, így a kusarigama ezúttal is otthon maradt, egyébként sem mindig és minden helyzetre tartotta - ráadásul az aktuális helyzetről nem voltak információi, mindössze annyi hogy sürgős volt. Sürgős...
Azt feltételezte, hogy ismét valamilyen formájú csapat közé kerül, illetve hogy önkényből késleltetett reakciója utolsóként viszi a falu kapujához. Egy jóval idősebb lányt vett észre várakozni, biztosan mondhatta hogy nagyobb távolságokból már látta őt, s le se tagadhatta volna hogy tudott a létezéséről. Minden Uchiha és a táborukba tartozó tudott a legfeltűnőbb, illetve a legerősebb embereikről - Rend mindössze azt nem tudta, hogy rá az utóbbi szempont mennyire volt igaz. Ritkán adott más véleményére, és soha mikor a vélemény valaki erejéről született - egyedül saját tapasztalatainak hitt, minden más feltételezés. Olykor igaznak, olykor hamisnak bizonyuló. Feltételezés
Egy fiatal férfi érkezett harmadikként, az igazat megvallva néhány lépés lemaradással tőle, egy más irányból. Őt nem ismerte, külleme adott neki támpontot származásáról, ennél többet azonban nem tudott róla. Mindössze a lánynak volt ideje bármiféle üdvözletre mielőtt egy őr csatlakozott negyedikként és fukar eligazítást tartott
- Nem elég - jelentette ki közömbösen abban a pillanatban, hogy a férfi elhallgatott - Mikor és hol látták utoljára? Miben jártas? Merre tart a "másik csapat", a nyomában vagy vakon keresik?

A válaszoktól függetlenül hamar magára hagyták a másik kettővel, az Uchiha pedig nyomban kinézte magának. Nem reagált először, csupán akkor lépett ki határozottan kartávolságából, ha kezdte ténylegesen széttúrni haját
- Ren - közölte nevét, mikor már mindketten megkérdezték tőle, de a lány klónnak bizonyulva felszívódott, s egy másik vagy a tulajdonos a falun kívülről igyekezett felhívni figyelmüket - sikerrel. Az efféle viselkedés semmit nem közölt valaki képességeiről, így se nem zavarta különösebben, se nem vette komolyan. A fiú szavai emészthetőbbek voltak, bár maga nem értette miért közölte aztán velük erősségét, mikor az övüké érdekelte. Kérdését mindenesetre méltatta válaszra
- Tapasztalt vagyok - jelentette ki hogy nem ez első embervadászata, s feltételezte hogy viselt fegyverei adtak némi támpontot arról hogy nem csak díszként hordja őket. Ugyanakkor még ha rájuk is bízta volna első találkozáskor erősségeinek titkát, a lehetőség hogy valaki más is kihallgathatta őket így, mindenképp visszafogta nyelvét. Nem tiszteletlenségből tette, hiába tartotta a többsége - rendszerint joggal - azoknak, akiknek már volt vele dolguk
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor   1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor EmptyCsüt. Jan. 26, 2017 9:33 pm

//Úgy veszem hogy elindultatok, bár erre nem igazán utaltatok Smile //

Még mielőtt elindultok, az egyik őr válaszol Ren kérdéseire:
- Hajnalban látták utoljára. Itt távozott, de előtte még kiütötte az őröket... Azonban volt egy szemtanú, aki látta, amint az esetet követően nem az úton, hanem itt az erdőben távozott. Szóval ezért küldenek titeket délre!
Majd pedig eltávolodnak tőletek, csak hogy ne legyenek újabb kérdések. Úgy néz ki, nem igazán akarnak segíteni nektek... Ezt követően, ha bevetitek magatokat az erdőbe, találtok néhány jelet. Úgy néz ki, a másik csapat üzen nektek: több helyen is egy címke jelzi, hogy merre kell tovább mennetek.
Az időjárás kellemes, süt a nap, de nincs túl meleg. Ráadásul lágy szellő is gondoskodik arról, hogy ne gyulladjatok meg. Délután egy óráig minden gond nélkül haladhattok, akkor azonban egy kisebb problémával álltok szemben. Véget ér az erdő és egy szakadék van előttetek. Ha lenéztek, akkor jó pár méter mélyen egy folyót láttok. Mit tesztek?

Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor   1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor EmptyCsüt. Jan. 26, 2017 11:26 pm

Viszonylag, na jó, valójában nem vagyok türelmes ember így csípőre vágom a kezeimet amikor a két társam alig két lépés megtétele után ismét megtorpan. Szemeimet forgatom a szemüveg alatt, hogy ők is érezzék a türelmetlenségemet a fejem is fordul egyet.
-Gyertek már...
Dünnyögöm az orrom alá. Vállaim leeresztem és fejem ingatom Kurama szavaira. A grimaszolást kitolom egészen addig míg fel nem zárkóznak.
-Ugyan, kétlem, hogy a falu mellett vert volna tanyát.
Nyugtatom társam. Persze lehetnék megfontoltabb már most is, de buzog bennem a tettvágy. Rég nem voltam hasonló küldetésen. Pont ideje lesz leporolni magam ez ügyben. Rég nem kaptam el senkit. Jókedvemet nem leplezem, szélesen mosolygok a szemüveg tükröződő lencséje alatt. Habár ez meg torpan egy pillanatra a felszólítás miatt. Csak hamar vissza tér a széles mosoly.
-Mindent a maga idejében.
Biccentek felé majd csöndben maradok. Előkerülnek a kínos kérdések, noha igaza van. nem ért ha tudjuk egymás erősségeit. Ahogyan az sem lenne rossza ha ezt mindenki belátná. Renre pillantok és végig futtatom rajta a tekintetem. Alacsony, vézna, a szókincse se túl bő. Valahonnét ismerős... Valahonnét nagyon ismerős... Aztán beugrik pár emlékkép. Ekkor el hűl bennem egy pillanatra a vér.
~Ren... Az a kis mitugrász véreb az edzésekről.
Ugrik be pár fájó emlék az első találkozásunkról. Úgy hagyott helyben ahogy nem szégyelte. Mondjuk akkoriban mindenki maga mögé utasított harcban, legidősebbként sharingan nélkül... Kész horror volt, ki is vágtak nem sokkal utána az edzésekről... nyelnem kellett. Ideig csak álltam és meredtem magam elé. Kisebb belső harcot vívtam magam ellen. Végül úgy döntöttem, hogy ezzel sok hátrány nem éri a csapatot ha megtartom magamnak. Kezeimet összefontam mellem alatt.
-Ha már ilyen pontos leírást kell adni magunkról...
Rejtek maró gúnyt hangomba és fejemmel Ren felé biccentek több, mint látványosan. Mondhatni komikusan.
-Nem véletlenül engem küldtek. Elkapás, semlegesítés a szakterületem.
Kezdek bele vidáman aztán kivárok. Arcom elkomorul a folytatás előtt.
-Élve. Én nem ölök, és ajánlom nektek is, hogy ne tegyétek ha velem vagytok egy csapatban.
Hangom szokatlanul komoly. Acélos elhatározottsággal adok ultimátumot a másik kettőnek. Majd lágyabban fojtatom.
-Mester szinten Genjutsu. Katon és Doton
Hátulról közben előhúzom a tantoom, flegmán feldobom magam elé, pördül jó néhányat mire másik kézzel elkapom.
-Ha pedig valaki közel kerülne ezzel is tudok meglepetést okozni.
Teszek vele pár trükkösebb fogás váltást, végül vissza másik kézbe onnan pedig a tokjába.
-Na menjünk mert ránk esteledik mire találunk egy falut ahol körbe kérdezhetünk.
Indulnék el de mivel(feltételezem...) szólnak, hogy rossz irányba sikerült, megkapaszkodom a fán majd onnan nézek vissza rájuk.
-Na döntsétek el melyikőtök a főnök, nekem semmi kedvem hozzá. Csak ki akart szúrni velem a klónom.
Az ágról fejjel lefelé lógva várom, hogy ők is végre elinduljanak. Hátulról zárom a sort, időnként sharinganostul vissza pillantok, hogy követnek e minket. A lenge öltözet pont kapóra jött ebben az időben amit kifogtunk ember vadászathoz. Az erdő takarásában meg se sülünk a naptól.
-Sok küldetésetek volt?
Kezdeményezek beszélgetésbe alig félórával indulás után, hátha valami még kiderül a többiekről.

A többiek megállnak így én is lassítok a tempómon és melléjük huppanok. Pontosabban egy felettük húzódó ágról csüngök fejjel lefelé, összefont karokkal. Arcom Kurama-éval egy magasságban. Lassan csúszó szemüvegemet vissza tolom tövig. Magasra vont, szemöldökkel, kérdőn fordulok felé.
-Ötlet, Tacho?
Rejtek bele némi gúnyt. Én itt leszerepeltem volna a vezetői pozícióval járó tekintéllyel. Némi kíváncsiság bujkál bennem, hogy ő ezt miként fogja megoldani. Közben fellibbenek a faágra amin eddig lógtam és onnét nézek szét. Szemeim vörösbe fordulnak, fekete sarló(k? mennyi a mennyi? ) ölt testet szembogaram mellett és úgy is körbepásztázom a terepet, hátha találok valami rejtett jelzést. Eddig tisztán követtük a hátra hagyott jeleket, itt is kellene lennie valaminek. Valahogy ők is át keltek, ha csak nem lemásztak és vissza...
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: 1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor   1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor Empty

1. Fejezet - 2. rész Új utakon: Az informátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal