Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Fejlődés

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

Fejlődés Empty
TémanyitásTárgy: Fejlődés   Fejlődés EmptyKedd Nov. 29, 2016 4:04 pm

A játékok során a karakterek folyamatosan fejlődnek. Minden egyes küldetés, vagy kaland végén a karakterek chakrát és pénzt szereznek. A technikák leírásánál található, hogy egy adott technika mennyi chakrától tanulható meg. Ha valaki eléri azt a követelményt, akkor pénzért megveheti azt. Minden technika ára a chakra követelményének a tízszerese. Tehát, ha valaki meg akar venni egy technikát, akkor chakra*10-be kerül. (vagyis egy 100 chakrába kerülő technika 1000ryo-ba kerül).

Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

Fejlődés Empty
TémanyitásTárgy: Saját technikák   Fejlődés EmptyVas. Júl. 09, 2017 9:55 pm

Minden karakter hozhat létre saját technikákat, de ezeket kezdetben lekorlátozzuk 15 technikára. A későbbiekben lehet kérni bővítést, de csak akkor lesz engedélyezve, ha indokolt a bővítés. Ezt leginkább úgy kell érteni, hogy ha valaki kidolgoz 15 technikát, de még egyet sem tanult meg, akkor nem kap engedélyt egy 16. saját technikára.

Fejlődés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal