Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Saját Technika Ötletelő

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Saját Technika Ötletelő Empty
TémanyitásTárgy: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptySzomb. Nov. 05, 2016 10:49 pm

Itt lehet ötletelni a saját technikákat illetően. Ha egy staff rábólint, akkor bekerülhet a karakter repertoárjába.

Technika ötlet mintája:

Név: Technika neve
Leírás: A technika leírása, működése.
Típus: Ninjutsu, Taijutsu stb
Szint: A technika szintje E-S(A staff határozza meg, de lehet ajánlani).
Chakra: A technika elsajátításához szükséges chakra mennyisége(staff határozza meg, de lehet ajánlani).

Kurama Hyouga

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptySzomb. Nov. 05, 2016 11:24 pm

Oru no Doku/Szavak Mérge/

A használó kisebb parancsokat tud kiadni másoknak, akik azt akár akratuk ellenére is végrehajták vagy egyetértenek vele.
/Játéktechnikailag legfeljebb háromszavas utasitás adható ki vele, vagy a célpont hajlamos egyetérteni azzal, aki ennek a technikának a hatásával beszél./

Szint: D

Chakra: 100
Vissza az elejére Go down
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyVas. Nov. 06, 2016 7:47 pm

Üdvözlet!

A technikát elfogadom, bár én C szintet adnék neki, illetve 150 chakrától tanulható.
Ezen kívül pedig: ha a paranccsal öngyilkosságra próbálod buzdítani a célpontodat, akkor az nem fogja teljesíteni, csak ledermed és rövid ideig nem mozdul. Kivéve, ha a célpont mondjuk az ablakon akar kiugrani, vagy más módon akarja magát megölni! Ilyen esetben felerősíti a késztetést és tényleg végez magával az illető!

Kurama Hyouga

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyVas. Nov. 06, 2016 8:34 pm

Ninpo: Engi no Ito/Ninja Művészet: Az Elme Tánca/

A használó játszani kezd egy hangszeren, majd képessé válik gondolatait kivetiteni azokra, akik hallótávolságon belül vannak. A technika többfunkciós, ugyanis szórakoztatásra is tökéletesen alkalmas, mig akár ellenségeik számára is létrehozhatunk pusztitó illúziókat.
/Játéktechnikailag úgyanúgy működik, mint a hamis környezet csak a méretét az adott hallótávolság határozza meg. Valamint aki játszik a hangszeren, gyakorlatilag a zenéjével tudja formálni az egészet./

Szint: B
Chakra: 350
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyHétf. Nov. 14, 2016 9:22 pm

A technika elfogadva!

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyHétf. Nov. 21, 2016 9:51 am

Név: Ninpo: Mirā no sekai/Ninja művészet: Tükör világ

Leírás:
Aki belekerül ebbe a genjutsuba az elé, mintha egy tükör falat húztak volna. Azt fogja észrevenni, hogy ellenfele követni kezdi a mozgását, egészen addig míg a Genjutsut fel nem oldják, vagy középen össze nem találkoznak. Ekkor a genjutsu, mint egy üvegtükör leomlik. A "fal" mögött a használó rejtve van míg az meg nem szűnik.

Típus: Genjutsu
Chakra: 100

Név: Ninpo: Gyaku no sekai/Ninja művészet: Fordított világ

Leírás:
Az áldozat a használót fordítva, ellentétes oldalon érzékeli. Látás, hallás. Példának okáért ha egy jobb horgot lát maga felé érkezni és felemeli a kezét annak védésére, akkor a valójában balról beérkező, horog be fog akadni az állkapocsba.

Típus: Genjutsu
Szint: C
Chakra: 150

A hozzászólást Aiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 29, 2016 2:20 am-kor.
Uchiha Aenbiki

Uchiha Aenbiki

Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyKedd Nov. 29, 2016 2:05 am

Nioubyouga (Lángfestés)

A technikákat az Uchiha kovácsok fejlesztették ki, eredetileg a különböző fémmunkák végzéséhez, persze a harcban is tudták kamatoztatni tudásukat. A stílus űzői a tüzüket különleges módon hozzák létre, általában másképp áramoltatják chakrájukat, és a tűz mellé egy enyhe szél chakrát is párosítanak, a technika jellegétől függően. a technikákhoz továbbá különféle anyagi komponensek is szükségesek.

Név: Katon: Nioubyouga - Midori (Tűz elem: Lángfestés - Zöld)

Leírás: A technika használója képes tűz elemű technikáit "hideg tűzzel" megvalósítani. Ez az élő szervezeteket ugyanúgy sebzi, bár hőhatása elenyésző. Ennek megfelelően a technika használója tűz elemű technikáit nagyobb hatótávra is tudja alkalmazni. A technika mellékhatásaként a tűz élénk smaragdzöld színnel jön létre.
Típus: Ninjutsu
Szükséges hozzá: Kénpor

---

Név: Katon: Nioubyouga - Aoi (Tűz elem: Lángfestés - Kék)

Leírás: A technika használója képes tűz elemű technikái hőfokát nagy mértékben növelni, mely rövid időn belül képes az acélt is megolvasztani. Az ilyen módon létrehozott tűz elemű technikák hatótávja megrövidül, körülbelül a felére csökken. A technika mellékhatásaként a tűz élénk ciánkék színben pompázik.
Chakra: 250
Szükséges hozzá: Gyúlékony folyadék (olaj, bármilyen erősebb szesz, vagy alkohol)

---

Név: Katon: Nioubyouga - Shiro (Tűz elem: Lángfestés - Fehér)

Leírás: A technika használója képes egyfajta gyógyító tüzet formálni chakrájából, és a hozzáadott anyagi komponenséből. A technika segítségével felületi sebek gyógyíthatóak, a hozzáadott chakra mennyiségétől függően. A technika eléggé chakraigényes, és funkciójából indítva nem igazán lehet különféle tűz technikákhoz használni, bár még nem volt példa rá, hogy valaki tömegesen gyógyított volna ennek a technikának a segítségével. A technika használatával létrehozott tűz fehér színnel lángol.
Chakra: 350
Szükséges hozzá: Jóddal átitatott gyógynövények

---

Név: Katon: Nioubyouga - Rairakku (Tűz elem: Lángfestés - Lila)

Leírás: A technika használója képes tüzét felruházni a chakra égetés képességével. Az ilyen lánggal létrehozott technikák nem okoznak felszíni sérülést, azonban chakrával rendelkező élőlények (vagy épp tárgyak) folyamatosan égnek tőle, amíg ki nem merítik a chakrájukból, vagy amíg el nem oltják. A dolog azonban megtévesztő lehet, mivel a jelenség nem okoz fájdalmat fizikailag. Az így létrehozott tűz lila színnel rendelkezik.
Szint: A
Chakra: 650
Szükséges hozzá: Az ellenfél chakrája (ezt különféle technikákkal meg lehet szerezni)

---

Név: Katon: Nioubyouga - Niiro (Tűz elem: Lángfestés - Vérvörös)

Leírás: A technika a használó ellenfelének vérének segítségével egy speciális vérvörös színű tüzet tud létrehozni. Az ilyen módon létrehozott tűz elemű technika jellegzetessége, hogy csakis a kiszemelt célpontját sebzi meg, továbbá, hogy addig követi azt, amíg vagy semlegesítik valamilyen módon, vagy el nem éri célpontját.
Szint: S
Chakra: 850
Szükséges hozzá: Egy kisebb fiolányi vér szükséges egy vérvörös jutsu létrehozásához.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyKedd Nov. 29, 2016 3:28 pm

Áhoj

Aiko, felírhatod a technikákat, elfogadom őket!

Aenbiki, neked még várnod kell Smile

Kurama Hyouga

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyKedd Nov. 29, 2016 8:00 pm

Mai no Akuma /Az Ördög Tánca/

Shinjirou saját technikája, hogy megkönnyitse saját dolgát. Tulajdonképpen egyfajta "támogató no jutsu" . Lényege, hogy a használó a hanggal koncentrálja a chakrát a kézjelek helyett. Ezáltal képessé válik bizonyos hangok lejátszásával aktiválni az ismert technikákat(Vonatkozik ez a nem hang alapú technikákra).

Chakra: 200
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyVas. Dec. 04, 2016 10:17 pm

Aenbiki: A lángfestésen még mindig agyalok.

Hyouga: milyen technikákra vonatkozik az elképzelésed?

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyVas. Dec. 04, 2016 11:01 pm

Én ezért lehet meg leszek kövezve de a napokban felgyűlt pár ötletem a karakterhez... Very Happy

Név: Ninpo: Gyaku Kaihou - Ninjaművészet: Fordított törvény
Leírás: A használó és az áldozat látása illetve hallása felcserélődik. Egymás testéből néznek ki.
Típus: Dojutsu-Sharingan

Név: Ninpo: Konran Kaihou - Ninjaművészet: Kuszaság törvénye
Leírás: A használó képes két vagy több élőlény látását és hallását felcserélni egymás között. Valaki látása nem feltétlenül kerül a hallása mellé.
Típus: Dojutsu - Sharingan, Genjutsu
Chakra: 380

Név: Ninpou: Mirā Bunshin - Ninjaművészet: Tükör klón
Leírás: A használó a megfelelő kézpecsétek megformálását követően egy másolatot hoz létre ellenfeléről aki tökéletesen megegyezik az áldozattal. Egyedül az ellenfél feltartóztatására alkalmas, de arra tökéletesen. A klón csak akkor támad ha a célpontja elakarja hagyni a területet.
Chakra: 380

Név: Ninpo: Aiko no Konran Kaihou - Ninjaművészet: Aiko kusza törvényei
Leírás: A használó szemkontaktus után képes áldozata mozgását megzavarni. A testnek kiadott parancsokat képes eltéríteni. Így elképzelhető, hogy az ütésből rúgás lesz, a jobb végtagból bal, a jobbra fordulásból pedig balra fordulás. A használó szabadon variálhat, azonban minél több dolgot köt át, annál megerőltetőbb és több chakrába kerül a fenntartása.
Típus: Dojutsu-Sharingan
Szint: A-S
Chakra: 500-600

Név: Ninpo: Mirā Eikō - Ninjaművészet: Tükör glória
Leírás: Kyō Tenchi-ten(Illúzió Tükrözés) kiterjesztése egy chakra érzékeny szemüvegbe. Ami elfedi a szemet és szárain keresztül a fület is védi a genjutsuktól, amit visszaver a támadóra egészen addig míg a jutsu aktív.
Típus: Dojutsu - Sharingan
Chakra: 550
Szükséges: Chakraérzékeny szemüveg. Vagy hasonló elhelyezésű egyéb tárgy, Kyō Tenchi-ten(Illúzió Tükrözés) ismerete.

Név: Katon: Honō no yōgo - Tűzelem: Lángoló tekintet
Leírás: A megfelelő pecsétek elmutatása után használó tűzelemű chakrát gyűjt a szemébe. Miután elegendő összegyűlt(legkorábban a következő reag) a "Kai"(feloldás) kézjellel szabadon engedi az összegyűlt chakrát ami két vékony "lézer"sugárban tör ki a használó szemeiből. Játék technikailag minden egyes gyűjtéssel töltött körrel, 1 méterrel távolabb lőhető, minimum 1, maximum 5 méterig. A jutsu erősen szárítja a szemeket.
Típus: Dojutsu
Chakra: 400

Saját Technika Ötletelő Mqdefault

Név: Shiryoku Heisoku - Látás Elzárás
Leírás: A Használó három ujjába: Hüvelyk, Mutató és Kisujjába chakrát gyűjt. Hüvelyk ujját a homlokra, mutatót a halántékra és a kisujjat pedig a tarkójára illeszti. A három érintkezési ponton keresztül bejuttatja a chakráját ellenfele testébe és az így létrejövő saját kis áramlási kör ideiglenesen(12 óra) blokkolaj a használó látását. Dojutsura és magasabb chakra szintű ellenfélre nem hat.
Chakra: 370

Saját Technika Ötletelő Qqzrdl

Név: Kokoro Heisoku - Elme Elzárás
Leírás: A használó mind két hüvelykujjába chakrát gyűjt. Egyiket ellenfele homlokához, másikat pedig annak legalsó(7-es) nyak csigolyájához illeszti. A két pont között egy chakra hidat képez az ellenfél testében. Majd ahogy a chakrafonalat kihúzza az ellenfél fejéből annak teste elzsibbad és mozgásképtelenné válik. 12 óra. Magasabb chakra szintű ellenfél ellen nem működik.
Szint:A
Chakra: 450

Saját Technika Ötletelő F8ebf9e6b03b04b4880fcf625403053c
Név: Dojutsu Heisoku - Szemtechnika elzárás
Leírás: A használó Chakrát gyűjt 3 ujjába. Jobb kéz hüvelyk és mutató, bal kezének pedig hüvelykujjába. Jobb kézzel az áldozat szemöldöke közé kell érintenie hüvelyk ujját, míg mutató ujját a fej tetején a középvonalától kicsit jobbra (ezért érdemes jobb kézzel) helyezi el. Bal kezével pedig a szív chakrát(mellkas) kell megérinteni. A három pontot az áldozat chakra rendszerén keresztül kell összekötni a használó chakráját a másik testébe erőszakolva. Az így létrejövő háromszög blokkolja a chakra áramlását és deaktiválja a dojutsukat(Sharingan:24óra, Byakugan:12 óra).  A technika magasabb chakra szintű ellenfelek ellen hatástalan.
Szint: S
Chakra: 700

A hozzászólást Aiko összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 07, 2016 10:14 am-kor.
Kurama Hyouga

Kurama Hyouga

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyHétf. Dec. 05, 2016 5:21 pm

Hyuga Genzo írta:
Aenbiki: A lángfestésen még mindig agyalok.

Hyouga: milyen technikákra vonatkozik az elképzelésed?

Mindenre. Hanghoz rendelt technika aktiválás,
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyVas. Jan. 01, 2017 10:58 pm

Hi!

Holnap délután minden technikát meglesek!

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyHétf. Jan. 02, 2017 6:27 pm

Na, akkor lássuk a technikákat!

Aenbiki

Lángfestés: A kék és a zöld elfogadva, bár én felcserélném a technikák színeit. A fehér elutasítva, a gyógyítást a tűzzel kombinálva nem tudom elképzelni a Naruto világában.
A lila elfogadva, viszont a szintje S, illetve a chakra követelménye 900.
A vérvörös szintén elfogadva!

Hyouga

Az ördög tánca elfogadva!

Aiko

Fordított törvény és a Kuszaság törvénye elfogadva!
Tükör klón: rangja A, chakra követelménye 650 Kérdés: a klón képes használni az áldozat technikáit is vagy csak a kinézetük egyezik meg? Ha csak a kinézetük ugyanaz, akkor a követelmények maradnak azok, amiket te leírtál.
Aiko kusza törvényei: rangja A, chakra követelménye 550
Tükör glória és a Lángoló tekintet: elfogadva!
Látás, Elme és Szemtechnika elzárás: elutasítva. Ezek inkább olyan technikák, amihez a Hyugák tudása kell. Leginkább a Byakugan és a tenketsuk elzárásával kivitelezhetőek.

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptySzer. Jan. 04, 2017 7:19 pm

Igen a klón képes használni az áldozat technikáit is. Így A osztályba soroltam 650-es Chakra követelménnyel

Név: Kagami Kankin - Tükör rabság
Leírás: Ahogy a nevéből is sejthető az áldozat egy tükörbe lesz lepecsételve. Mindenek előtt szükség van egy teljesen hétköznapi tükörre. A megfelelő kézpecsétek(Ló, Tigris, Kígyó, Kos, Ló, Majom, Vaddisznó, Kutya,Nyúl, Patkány) elmutatása után a tükör aktiválódik. Ezt követően a lepecsételendő személyt át kell juttatni a tükrön keresztül a túloldalon létrejött helységbe. Ami szinte tökéletes mása annak a helységnek ahol a tükör eredetileg el van helyezve. A különbség pusztán annyi, hogy a benne lévő tárgyak nem mozdíthatóak. Így az ajtók, ablakok, átjárók sem működnek. Egyetlen kijutási lehetőség a tükör ám ezt a használó a "Kígyó" kézpecséttel betudja zárni. Az áldozat ekkor a tükrön keresztül szemlélheti a külvilágot. Ő nem látszik a tükörben. Ha a tükröt elmozdítják az eredeti szobából a "benne" lévő kép nem változik. Olyan értelemben ha egy kerek szobában pecsételtek le valakit aminek a fala sárga, akkor az áldozat egy sárga kerek szobában találja magát. Amennyiben a tükröt áthelyezik egy fehér szögletes szobába és a tükörbe néznek, a tükrön keresztül továbbra is a kerek szobába van belátásuk. Mintha egy ablak lenne egy másik szobába.
Feloldás: használó álltal "Ló, Kígyó, Kos, Ló, Tigris" kézpecséttel, vagy a tükör megsemmisítésével.
Típus: Pecsételő technika
Chakra:400
Szükséges: Az áldozatnak át kell férnie a tükrön…

A hozzászólást Aiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 04, 2017 10:06 pm-kor.
Kurama Hyouga

Kurama Hyouga

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptySzer. Jan. 04, 2017 7:45 pm

Aiko írta:
Név: Mirā Kankin - Tükör rabság  (Beadva)

Apró javaslat: A Mira helyett használhatnád a Kagami szót. Tükröt jelent és kevésbé angolos. Szerintem. Smile
Kurama Hyouga

Kurama Hyouga

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyCsüt. Jan. 19, 2017 8:58 pm

Shoukan /Hivás/

Hyouga egy meditációval alámerül elméje legsötétebb zugaiba, hogy az általa elszabaditott őrület végeredményét hivja segitségül.
Alteregója felébred általa és Hyouga ezért szörnyű árat fizet: Az uralmat a lény és saját teste felett.
Ha sötét énje elszabadul, az szabad akaratából cselekszik, nem téve különbséget barát és ellenség közt.

Chakra: Ezt inkább rád bizom.

Sen Ha no Mai /Ezer penge tánca/

Hyouga alteregójának technikája. Egy genjutsu, ami valódi sérülést okoz.
Egy rövid szöveget szaval hozzá, ami gyakorlatilag mozgásba hozza a technikát.
"Egy vagyok a kardommal. Acél a testem és tűz a vérem. Ezer penge ura vagyok, nem ismerve életet, nem félve halált."
Ezután a célpont(ok)ra a semmiből pengék kezdenek hullani. Több száz és nagy sebességgel. Minden egyes karcolás, amit okoznak, valós sérülést okoz.

Szint: A vagy S
Chakra: Mondj rá valamit és legfeljebb alkudozunk. Very Happy
Aiko

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyKedd Ápr. 02, 2019 9:46 pm

Név: Mangekyou sharingan – Kagami (Tükör)
Leírás: A hipnózis szemének Mangekyou képessége. A használó az elszenvedett és a másiknak okozott sérüléseket és sérülését okozó hatásokat képes kicserélni. Legyen az akár folyamatosan ható sérülés, mint a méreg vagy akár az Amaterasu. A támadótól elszenvedett sérülések a támadón jelennek meg, míg a használó által okozott sérülések mind a használón ütik fel a fejüket.
Mellékhatás: Átmeneti vakság erre a szemre. A kicserélt sérülések függvényében ez lehet néhány óra, vagy akár több nap is. Ha valaki levágta az ellenfele karját, és kicseréli a sérüléseket. Akkor annak a saját karja látja kárát.
Típus: Dojutsu - Mangekyou sharingan
Chakra: 300-400
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyCsüt. Ápr. 11, 2019 9:26 pm

Hejhó!

A saját technikát elfogadom! Annyi kérdésem lenne: a képesség mindkét szemmel aktiválható, vagy csak az egyikkel?

Aiko

Hozzászólások száma :
94

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyPént. Ápr. 12, 2019 9:22 pm

Ez csak az egyikkel aktiválható, olyan technikának szántam, mint a Tsukiyomi, Amaterasu, stb...
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő EmptyVas. Ápr. 21, 2019 9:01 am

A technikát elfogadom.

Chakra követelmény: 400

TémanyitásTárgy: Re: Saját Technika Ötletelő   Saját Technika Ötletelő Empty

Saját Technika Ötletelő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal