Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Fūinjutsu - Pecsét Technika

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Fūinjutsu - Pecsét Technika Empty
TémanyitásTárgy: Fūinjutsu - Pecsét Technika   Fūinjutsu - Pecsét Technika EmptyKedd Szept. 20, 2016 6:38 pm

Fūinjutsu(Pecsét Technika)
A használó a segítségével képes lesz létre hozni különböző pecséteket, amik tárgyakat zárnak be egy területre, vagy élőlényeket tartanak fogva stb. Főleg a biztonság megerősítésére használják, vagy arra hogy valakit csapdába ejtsenek.

D rang

Fūnyū no Jutsu – Bezáró Technika
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320?cb=20150410112106
Ezzel az alapvető pecsét technikával a használó képes tekercsekbe, vagy papírba zárni különböző tárgyakat, élőlényeket, magasabb szinten pedig akár vizet, tüzet és más elemi „anyagokat”.
Chakra: 100

Kaifū no Jutsu – Feloldó Technika
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320?cb=20150410112135
A technika segítségével a használó képes lesz egy tekercsbe, vagy papírba zárt dolgot szabadjára engedni, előidézni.
Chakra: 100

C rang

Gofū Kekkai - Öt Pecsét Akadály
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320?cb=20160108100119
Öt darab speciális pecsétre van hozzá szükség, amiket papírokon helyeznek el. Ezeket a papírokat öt különböző helyre kell tenni, de úgy hogy azok egy adott területet zárjanak be. Ez a terület védve lesz minden behatástól, egészen addig, amíg mind az öt pecsétet egyszerre el nem távolítják. Az eltávolítás után általában mindig jön valamilyen csapda. Minden egyes pecsét elkészítése 3 kört vesz igénybe, azonban az elhelyezésük már hamar meg van.
Chakra: 300

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Fūinjutsu - Pecsét Technika   Fūinjutsu - Pecsét Technika EmptyCsüt. Szept. 22, 2016 9:31 pm

B rang

Fūka Hōin - Tűz Pecsét Metódus
Fūinjutsu - Pecsét Technika 250px-Fuka-Hoin-2
A használó leterít egy tekercset a tűz közelébe és ráírja a bezáráshoz szükséges jeleket, majd megalkot néhány kézpecsétet(madár, patkány, ló, tigris). A kézjelek létrehozása után a tekercsen egy kanji jelenik meg, aminek a jelentése pecsét(a tűz eltűnik és a tekercsbe lesz zárva).
Chakra: 250

Fūin Teppeki - Pecsételt Vas Ajtó
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320?cb=20150728145743
Ezt a pecsétet ajtók, illetve bejáratok fölé szokták helyezni. Miután a technika létre hozta a pecsétet, az ajtót nem lehet betörni, kivéve nagyon erős ninjutsu segítségével(legalább A rangú technikával)
Chakra: 400

Bakemono Fūin no Jutsu - Szörny Pecsételő Technika
Fūinjutsu - Pecsét Technika Beast_Sealing_Technique_zpsd6c6b005
A technika segítségével a használó képes a célpontját chakraláncokkal lefogni, aki ezután nem lesz képes mozdulni. Elsősorban arra fejlesztették ki, hogy nagyobb szörnyeket ejtsenek vele csapdába.
Chakrapont: 250

Nunoshibari no Jutsu - Szövetlekötő Technika
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320px-Cloth_binding_technique
A technikával a használó szövetbe tekeri célpontját és lepecsételi azt. Ha valakit elfognak vele, az a pecsét megtöréséig tetszhalott lesz.
Chakrapont: 250

A hozzászólást Hyuga Genzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 22, 2016 10:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Fūinjutsu - Pecsét Technika   Fūinjutsu - Pecsét Technika EmptyCsüt. Szept. 22, 2016 10:00 pm

A rang

Gogyō Fūin - Öt Elem Pecsétje
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320?cb=20150123155330
A pecséttel a használó képes meggátolni a célpontban a chakra áramlását. A használó egyik kezének ujjain egy-egy elem jelenik meg(föld, víz, tűz, levegő, villám), majd meg kell érinteni az áldozatot, aki hatalmas fájdalmat fog érezni és elájul. Ezt követően ha felébred a célpont, nem lesz képes rendesen technikákat létrehozni, gyakran fog besülni a próbálkozás.
Chakra: 550

Gogyō Kaiin - Öt Elem Pecsétjének Feloldása
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320?cb=20150211042319
Az Öt Elem Pecsétjének a hatását lehet megszüntetni ezzel a technikával. Amikor megtörténik a feloldás, a célpont szintén elájul.
Chakra: 550

S rang

Shiki Fūjin (Halál Pecsét)
Fūinjutsu - Pecsét Technika 320?cb=20140704200643
Az egyik legerősebb Fūinjutsu. A használó először megidézi a Halálistent, aki mögötte fog megjelenni. Ebben a fázisban egyedül a használó fogja látni. A következő fázisban a Halálisten átnyúl az alkalmazó testén és megragadja a célpont lelkét, aki így már látni fogja a „kaszást”. A Halálisten kiszakítja az áldozatból a lelkét, majd az őt megidézőjét is és eltűnik. Akinek kitépik a lelkét, az azonnal meghal. Ha a technikát valamilyen módon megszüntetik mielőtt beteljesülne a halál, akkor is komoly károkat okoz(pl a végtagok használhatatlanná válnak).
Chakra: 1000

TémanyitásTárgy: Re: Fūinjutsu - Pecsét Technika   Fūinjutsu - Pecsét Technika Empty

Vissza az elejére Go down

Fūinjutsu - Pecsét Technika
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal