Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Genjutsu - Illúzió Technikák

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

Genjutsu - Illúzió Technikák Empty
TémanyitásTárgy: Genjutsu - Illúzió Technikák   Genjutsu - Illúzió Technikák EmptySzer. Szept. 14, 2016 10:36 pm

D rang

Genjutsu Kai - Illúziótechnika Feloldás
A technika segítségével a használó rövid időre megállítja a testében a chakra áramlását, így az éppen tartó Genjutsu technikát semlegesíti.
Chakra: 100

Sakkaku - Illúzió
A technika segítségével a használó képes egyszerű illúziókat létrehozni, legyen ez hang, valamilyen szag, vagy egyszerű tereptárgyak, eszközök. Leginkább a megzavarásra, figyelemelterelésre alkalmas, de például ha egy szakadék fölé egy illúzió hidat "emelnek", az könnyen bárkinek a vesztét okozhatja.
Chakra: 150

Magen: Kasumi - Démoni Illúzió: Köd
A technika segítségével a használó képes egy illúzió ködöt létrehozni, ami zavarja a látást. Egyedül a létrehozója lát át rajta.
Chakra: 100

Magen: Narakumi no Jutsu - Démoni Illúzió: Pokollátó Technika
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150203070119
Először az áldozat körül levelek kezdenek el forogni, amitől az elkábul. Amikor magához tér a célpont különböző rémes dolgokat fog látni. Ez lehet egy barát halála vagy akármi.

Kasumi Jūsha no Jutsu - Ködszolga Technika
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150219180344
A genjutsu klónokat hoz létre, amiket ha eltalálnak akkor szétesnek, majd újra összeállnak. Olyan mintha olajból vagy valami hasonló fekete színű masszából jöttek volna létre. Igazi sérülések okozására nem képesek ezek a klónok.
Chakra: 120

Magen: Beru no Senbon - Démoni Illúzió: Csengős Tű
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20141010113617
Az alkalmazó eldob néhány senbon-t amikre apró csengő van szerelve. Amikor a tűk eltalálnak valamit, a csengők megszólalnak és egy olyan hanghullámot bocsátanak ki, amik befolyásolják az agyat. Az áldozat a technika hatására többet lát és többet hall az alkalmazóból.

A hozzászólást Hyuga Genzo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 20, 2016 6:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: Genjutsu - Illúzió Technikák   Genjutsu - Illúzió Technikák EmptyCsüt. Szept. 15, 2016 10:04 pm

C rang

Magen: Kokoni Arazu no Jutsu - Démoni Illúzió: Hamis Környezet Technika
Genjutsu - Illúzió Technikák 528132Kokohi
A technika segítségével a használó egy olyan illúziót hoz létre, ami egy adott területen felcseréli a tárgyak, vagy akár a kisebb élőlények helyét.
Chakra: 250

Kori Shinchū no Jutsu - Ravasz Gondolati Érzelem Technika
A használó egy adott területre bocsátja rá az illúziót, ahol minden olyan pont, ami alapján tájékozódni lehet, felcserélődik, vagy eltűnik. Így akár a Genjutsu hatására a hol nem ott van, ahol kellene lennie, vagy egy megjelölt fáról eltűnik a jelölés. A lényege, hogy az illúzióba zárt
Chakra: 300

Magen: Chōshinka - Démoni Illúzió: Pillangó Evolúció
A genjutsu hatására rengeteg pillangó indul el az ellenfél irányába, majd amikor azok közel értek, az áldozat elterül a földön.
Chakra: 200

Genjutsu Shiranui – Genjutsu Kötés
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150301042721
Az illúzió hatására a célpont, vagy célpontok egy olyan illúziót látnak, ami megbéklyózza őket. Ez lehet egy óriás kígyó, ami az áldozatra tekeredik, vagy egy kötél,  ami fogva tartja, szinte bármi. Az agy azonnal úgy reagál, hogy nem képes mozogni, tehát a test megbénul.
Chakra: 220

Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: Genjutsu - Illúzió Technikák   Genjutsu - Illúzió Technikák EmptyCsüt. Szept. 15, 2016 10:16 pm

B rang

Magen: Jubaku Satsu - Démoni Illúzió: Fához Csatoló Halál
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150128184745
A genjutsu hatására az alkalmazó eltűnik, majd a célpont mögött egy fa jelenik meg. Ezután az ágak a fa törzséhez csatolják az áldozatot. A következő lépésben a fából előbújik az alkalmazó és (általában) egy fegyverrel leszúrja a foglyot.
Chakra: 350

Mateki: Mugen Onsa - Démoni Fuvola: A Fantázia Láncai

Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150307021858
A használó játszani kezd a fuvoláján, amitől az áldozat úgy érzi hogy valami megkötözi. Ezután a célpontról a hús el kezd lemállni, ami hatalmas fájdalmakat okoz és igen ijesztő látvány.
Megkötés: Fuvola(de más hangszeren is létre lehet hozni!); zenei tudás
Chakra: 400

Jigyaku no Jutsu - Idő Visszafordító Technika
Ez a genjutsu arra való hogy valakit vissza „vigyen” a múltjába. A technika segítségével fel lehet eleveníteni a régi emlékeket, amelyeket az alkalmazó lát. Így meg lehet tudni bizonyos információkat az áldozattól.
Chakra: 380

Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu - Démoni Illúzió: Dupla Hamis Környezet Technika
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150529194041
Miután a shinobi valamilyen illúzióval megváltoztatta a környezetét, ezzel a technikával egy újabb környezeti illúziót hoz létre. Ha valaki illúzió feloldással próbálkozok, akkor egyszerre csak egy illúziót tüntet el, a másik megmarad.
Chakra: 350

Utakata
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20160113184538
A genjutsu hatására a használó testéből varjak törnek elő, majd a madarak az áldozat irányába repülnek és átalakulnak shurikenné. Ha sikerül elhárítani a shurikeneket, akkor ezt követően az áldozat fáradt lesz, elálmosodik. Ha ennek
Chakra: 420

Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: Genjutsu - Illúzió Technikák   Genjutsu - Illúzió Technikák EmptyKedd Szept. 20, 2016 6:12 pm

A rang

Kokuangyo no Jutsu - Végtelen Sötétség Technika
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150130141318
A technika hatására a célpont úgy érzi, hogy hatalmas sötétség veszi körbe. Ebben az állapotban semmit sem lát az áldozat, így nagyon könnyű célponttá válik. Ahhoz hogy a hatás megszűnjön, el kell találni a létrehozóját.
Chakra: 600

Nehan Shōja no Jutsu - Nirvana Templom Technika
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150327231006
A technika lényege, hogy egy nagyobb területen mindenkit elaltat. Az áldozatok ezen a helyen lehulló tollakat vesznek észre, majd hirtelen elálmosodnak, végül pedig mély álomba zuhannak.
Chakra: 500

Tamashiinoroi - Lélekátok
A genjutsu hatására az áldozat azt hiszi a körülötte lévő emberekről, hogy azok az ellenségei. Ezt követően pedig akár még a legjobb barátaira is rátámad.
Chakra: 550

Magen: Jigoku Kōka no Jutsu - Démoni Illúzió: Leereszkedő Pokol Technika
Genjutsu - Illúzió Technikák 320?cb=20150529084622
A genjutsu hatására egy adott területen mindenki azt hiszi, hogy egy hatalmas tűzgolyó esik le az égből. Ezen a területen valószínűleg mindenki menekülni kezd.
Chakra: 500

Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

TémanyitásTárgy: Re: Genjutsu - Illúzió Technikák   Genjutsu - Illúzió Technikák EmptyKedd Szept. 20, 2016 6:15 pm

S rang

Általános S rangú Genjutsu csak nagyon kevés ismert. Az Uchiha klán előszeretettel használ különböző Genjutsukat a Sharingan segítségével, azonban ezek a klán technikáinál lesznek részletezve. Ha valaki eléri az S szintet, az szinte bármilyen illúziókat létrehozhat, ráadásul még arra is van esélye, hogy bizonyos szinten felvegye a versenyt az Uchihákkal.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Genjutsu - Illúzió Technikák   Genjutsu - Illúzió Technikák Empty

Vissza az elejére Go down

Genjutsu - Illúzió Technikák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal