Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Raiton - Villám elem

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Raiton - Villám elem Empty
TémanyitásTárgy: Raiton - Villám elem   Raiton - Villám elem EmptyHétf. Aug. 15, 2016 9:32 pm

D rang

Ikazuchi: Sanren - Villám: Tripla
Raiton - Villám elem 350?cb=20171011161122
A használó először villámchakrát vezet a shurikenbe, amit ha ezután eldob, sercegő, süvítő hanggal repül az áldozat felé. A technika megnöveli a dobófegyver sebzését. Ha valakit egy ilyen shuriken megsebez, a találati hely pár körre elzsibbad. Használható: shurikennel illetve fuuma shurikennel
Chakra: 100

Raiton: Rai Hikari no Jutsu - Villám elem: Villám Fény Technika
A használó két kézpecsét után chakrát áramoltat a kezébe, aminke hatására egy kék, vagy fehér színű chakragömb jelenik meg a tenyerében. Sötétben ez a gömb 5m sugarú kört világít meg, aminek a közepe a használó. Nagyon kezdetleges elemi manipuláción alapul, sebzésre egyáltalán nem alkalmas.
Chakra: 100

A hozzászólást Hyuga Genzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 19, 2019 9:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Raiton - Villám elem   Raiton - Villám elem EmptyHétf. Aug. 15, 2016 10:05 pm

C rang

Raiton: Ōbādoraibu - Villám elem: Túlhajszolás
Raiton - Villám elem 350?cb=20180517130150
A használó kiterjeszti az elektromos chakráját a testére, amitől kisebb elektromos kisülések jönnek létre a használó körül. A segítségével a technika megalkotója gyorsabb lesz, illetve a csapásai is erősebbek lesznek a kisüléseknek köszönhetően.
Chakra: 180

Raiton: Hebi Mikazuchi - Villám elem: Villám Kígyó
Raiton - Villám elem 350?cb=20180531223855
A technika segítségével elektromos chakrát koncentrál a használó a kezébe, majd amikor azt kilövi, egy kígyó alakját formázza. Előnye, hogy a technika segítségével az elektromos kígyó irányítható, ezáltal nehezebb elkerülni.
Chakra: 200

Raiton: Raikyū – Villám elem: Villámlabda
Raiton - Villám elem 320?cb=20150424164418
2 villámchakrára érzékeny kard kell hozzá. A használó egymáshoz érinti a fegyvereit a hegyüknél, majd bele áramoltatja a villám chakráját. A pengék között egy elektromos gömb jelenik meg, amit ezután a használó képes a kívánt irányba hajítani.
Chakra: 150

Raisō: Ikazuchi no Utage - Villámtemetés: Villámló Ünnep
Raiton - Villám elem 320?cb=20150424164745
Villám chakrára érzékeny kard kell hozzá! A használó a földbe szúrja a fegyverét, majd a kardba vezeti a villám chakráját. Ezt követően a kardból több elektromos kisülés tör elő és indulnak el a kiválasztott cél irányába. Ha valakit eltalál, azt akár meg is béníthatja a villám!

Raiton: Raijū Tsuiga – Villám elem: Villám Agyar
Raiton - Villám elem 248?cb=20150808143725
A használó elektromosságot gyűjt a kezébe, majd a célpont irányába nyúl/mutat. Ezután a villám előtör a kezéből és egy farkas, vagy hasonló állat formáját veszi fel. A használó ezt követően szabadon irányíthatja a villám állatot.
Chakra: 220

Raiton: Jibashi - Villám elem: Elektromágnesen Gyilkosság
Raiton - Villám elem 320?cb=20160526200352
Alapvető villám technika. A használó a kezébe koncentrálja a raiton chakrát, majd amikor a célpont irányába mutat, az ujjaiból több villám lövell ki. Önmagában nem igazán erős a technika, leginkább arra használható, hogy fájdalmat okozzunk az áldozatunknak, vagy hogy megbénítsuk.
Chakra: 150

Raiton: Hiraishin – Villám elem: Villámrúd
Raiton - Villám elem 320?cb=20160527014611
A használó a magasba emeli az egyik karját, majd hirtelen elektromossággal borítja be saját magát. Aki a shinobihoz ér, azt azonnal megrázza az áram.

Raiton: Amigumo – Villám elem: Pókháló
Raiton - Villám elem 320?cb=20150215225419
A használó nagyobb mennyiségű chakrát koncentrál a testébe, majd letérdel a földre és megérinti a talajt. Ezt követően szabadjára engedi a raiton chakráját és egy hatalmas „pókhálót” hoz létre. Ha valaki a hálóhoz ér, azt azonnal megrázza, ráadásul rövid időre még bénulást is okozhazt.
Chakra: 200

A hozzászólást Hyuga Genzo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 28, 2019 10:16 pm-kor.
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Raiton - Villám elem   Raiton - Villám elem EmptyHétf. Aug. 15, 2016 10:19 pm

B rang

Raiton: Gyakuage – Villám elem: Fordított Emelés
Raiton - Villám elem 320?cb=20160211052311
A használó elektromosságot vezet a talajba, majd közvetlenül a célpont alatt bocsátja a felszínre. A feltörő villámok azonnal a magasba dobják az áldozatot, aki így kiszolgáltatottá válik az újabb támadásokra!
Chakra: 250

Ikazuchi no Kiba - Villámagyar
Raiton - Villám elem 320?cb=20150424165405
A technika használatához szükség van legalább 1 villám chakrára érzékeny fegyverre! A használó a levegőbe emeli a fegyverét, majd azon keresztül elektromos töltéseket küld a levegőbe. Rövid időn belül egy villám fog lecsapni a fegyverre, azonban ez nem tesz kárt a shinobiban. A következő lépésben a használó a célpontja irányába suhint a fegyverével, mire egy nagyon erős villám csap le. Ha valakit eltalál egy ilyen villám, az legjobb esetben is megbénul rövid időre!
Chakra: 350

Raiton: Raigeki no Yoroi – Villám elem: Vihar Páncél
Raiton - Villám elem 320?cb=20150424174123
A használó a testéből áramoltatja ki a villám chakráját, ami egy elektromos páncélt hoz létre a shinobi körül. Ezt követően, ha valaki eltalálja, azt azonnal sokkolja a páncél és félre dobja. Hátránya, hogy csak egyetlen támadás kivédésére alkalmas, utána szerte foszlik.
Chakra: 320

Raiton: Kaminari Shibari - Villám elem: Villám Megkötés
Raiton - Villám elem 320?cb=20160527014756
A használó 3 botot vagy egyéb villám chakrára érzékeny fegyvert szúr a földbe(háromszög alakzatban), amik bezárják azt aki ezen a területen belül tartózkodott. Ezt a „ketrecet” csak kívülről lehet elpusztítani, bentről nem.
Chakra: 350

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Raiton - Villám elem   Raiton - Villám elem EmptyHétf. Aug. 22, 2016 9:40 pm

A rang

Raiton no Yoroi – Villámpáncél
Raiton - Villám elem 320?cb=20150518165136
A használó az egész testfelületén áramoltatja ki a raiton chakrát, ami stimulálni kezdi a shinobi testét. A technika segítségével a használó nagyon gyorsan képes mozogni. A kumogakurei taijutsu technikák egyik elengedhetetlen eszköze!
Chakra: 450

Raiton Kage Bunshin - Villám Árnyékklón
Raiton - Villám elem 320?cb=20150610125503
A használó a technikával létrehoz egy Árnyékklónt, ami ugyanolyan mint egy átlagos. Viszont ha egy olyan találat éri, amitől megsemmisül, akkor azt elektromosság képében teszi meg. Ami elpusztította a klónt, azt áramütés éri.
Chakra: 400

Raiton: Kangekiha - Villám elem: Inspiráló Hullám
Raiton - Villám elem 320?cb=20150214212022
A technika önmagában nem bonyolult, elvégre csak elektromosságot kell létrehozni. Azonban a pontos használatnál a használó először egy Suiton technikát hoz létre, amit kilehel a száján. Ezt követően megalkotja a szükséges kézpecséteket, majd egy elektromos kisülést hoz létre, amit belevezet a vízbe. Ha az elektromos víz eltalál valakit, az valószínűleg abban a pillanatban elájul, de legenyhébb esetben is az áldozat izmai zsibbadni kezdenek
Chakra: 450

S rang

Raimu Raito – Rivaldafény
A technika létrehozásához 4 használó szükséges, bár klónokkal is meg lehet oldani. A 4 használó a kiszemelt terület 4 sarkán helyezkedik el, majd a Raiton chakrát a levegőbe áramoltatják és a terület középső részébe koncentrálják. Miután a levegőben mind a négy elektromos nyaláb összeért, egy hatalmas villámgömbbé duzzad és elpusztít mindent az adott területen belül. Hátránya, hogy a használat után a használók annyira kimerülnek, hogy sokáig nem lesznek képesek chakrát használni, vagy komolyabban harcolni!
Chakra: 1000

Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

TémanyitásTárgy: Re: Raiton - Villám elem   Raiton - Villám elem EmptyHétf. Aug. 22, 2016 9:46 pm

Kuroi Kaminari – Fekete Villám
Raiton - Villám elem 320?cb=20150506014829
Egy egyedi felhasználási módja a Raiton chakrának. Lényegében annyi az egész, hogy a használó villám technikái fekete színűek lesznek. Ennek feloldásához pusztán egy pecsét kell a shinobi vállára.
Rang: B
Chakra: 350-től tanulható

Raiton: Kuropansa – Villám elem: Feketepárduc
Raiton - Villám elem 320?cb=20120628112807
Miután a használó létrehozza a fekete villámot, egy párducot formáz belőle és „lövi ki” az ellenfelére. A shinobi képes irányítani a létrehozott bestiát, így akár több célpontot is megtámadhat vele.
Rang: B
Chakra: 400

TémanyitásTárgy: Re: Raiton - Villám elem   Raiton - Villám elem Empty

Raiton - Villám elem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal