Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Klánok és Szervezetek

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Klánok és Szervezetek Empty
TémanyitásTárgy: Klánok és Szervezetek   Klánok és Szervezetek EmptySzer. Okt. 21, 2015 6:20 pm

Az oldalon lehetőség van arra, hogy saját klánt, vagy szervezetet alapítsanak a játékosok. Ehhez azonban legalább 5 játékosra van szükség! Tehát egy játékos, aki rendelkezik 5 karakterrel, nem alapíthat egymaga klánt, vagy szervezetet. Ha meg van az 5 játékos, akkor az alábbiak alapján kell benyújtani a pályázatot:

NÉV: A Klán, vagy Szervezet neve
ALAPÍTÓ: 5 Játékos Karakter neve(különböző játékosoktól), akik alapítják a klánt, vagy szervezetet.
FALU: Melyik faluhoz tartozik. Ha a klán nem tartozik egyik faluhoz sem, akkor azt az országot kell megadni, ahol fellelhető. A szervezetek lehetnek függetlenek is, de az országot, ahol megtalálható ugyanúgy fel kell tüntetni!
TAGOK: A klán vagy szervezet Játékos Karakterei!
KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Az adott klán speciális technikái, vagy a Kekkei Genkai kerül ide. A szervezetek esetében a közös technikák kerülnek ide
NJK-K: A klán vagy szervezet fontosabb Nem Játékos Karakterei
Bázis: A hely, ahol megtalálható a klán központja, vagy ahol a szervezet található!
Tevékenység: Ezt csak a szervezeteknél kell feltüntetni. Mi a szervezet célja, milyen tevékenységet folytat? Például fejvadász szervezet, melynek elsődleges célja a körözött bűnözők levadászása.

Klánok és Szervezetek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal