Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Multizás és Multik

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
278

Multizás és Multik Empty
TémanyitásTárgy: Multizás és Multik   Multizás és Multik EmptySzer. Okt. 21, 2015 6:09 pm

Egy játékosnak több karaktere is lehet, azonban ezeket ugyanúgy be kell regisztrálnia. A multi karakterek számát nem szabjuk meg. Viszont!

Ha valaki multi karaktert indít, akkor attól elvárjuk, hogy az újabb karakterrel, karakterekkel is játsszon! Így ha bírod szusszal és idővel, lehet akár 10 karaktered is. Viszont, ha van már 5 karaktered, de ebből kettőt nem használsz, akkor indokolnod kell, hogy miért szeretnél egy újabbat. Ha a staff elfogadja a multi kérelmedet, akkor indíthatsz új karaktert.

Multizás és Multik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal