Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Uchiha

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Uchiha Empty
TémanyitásTárgy: Uchiha   Uchiha EmptySzer. Ápr. 29, 2015 10:31 pm

Szimbólum:
Uchiha 200px-Uchiha_Symbol.svg

Ismertető:
Ōtsutsuki Indra leszármazottai, a Senju klán legnagyobb riválisai. Ők nem szeretettel akarják elérni a világbékét, hanem háborúval. Leginkább meghódítani akarják a világot, az így elnyert béke pedig valószínűleg zsarnok uralom lenne. Leginkább a Sharingan az, ami híressé teszi őket. Ez egy Kekkei Genkai, ami a szemükben rejlik. A dōjtusu segítségével képesek lemásolni mások technikáit, a nagyobb sebességgel mozgó dolgokat könnyebben érzékelni, vagy akár genjutsuba ejteni azt, aki a szemükbe nézett. Ezen kívül a nagyon erős tűz elemű technikáikról lehet még felismerni. A Katon: Gōkakyū no Jutsu az egyik alaptechnikájuk. Egy Uchiha csak akkor számít felnőttnek, ha ezt elsajátította.

Megjelenés:
Változó. Az igazán erős tagok leginkább onnan ismerhetőek fel, hogy gyakran van aktiválva a Sharinganjuk.

Jellem:
Meglehetősen harciasak. Nehezen épülnek be közösségekbe, nagyon szeretnek irányítani és csak nehezen tűrik meg, ha parancsolgatnak nekik. Úgy tartják, uralkodásra születtek.

Szerepjátékos tippek:
Ne hagyd, hogy parancsolgassanak neked. Egyedül a nálad erősebbeknek engedelmeskedj, de csak akkor, ha egy Uchihával állsz szemben. Törekedj arra, hogy hatalomra juss és te legyél a főnök!

Uchiha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal