Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Shimura

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Shimura Empty
TémanyitásTárgy: Shimura   Shimura EmptySzer. Ápr. 29, 2015 10:12 pm

Szimbólum:
Shimura 70px-Shimura_Symbol.svg

Ismertető:
Egy meglehetősen átlagos shinobi klán. Különösebb ismertetőjük nincs. Meglehetősen erősek, főleg a szél elemű technikákban jeleskednek. A Sarutobi klánnal meglehetősen jó viszonyt ápolnak, bár bizonyos szintű rivalizálás előfordul a két klán között.

Megjelenés:
Átlagos. A Shimura klán tagjai meglehetősen színesek, a klán jelképét viszont előszeretettel szeretik magukon viselni valamilyen módon.

Jellem:
Változó. Nincs egy tipikus erkölcsi norma amit követnének. Tagjaik között ugyanúgy vannak becsületes harcosok, mint veszedelmes orgyilkosok.

Szerepjátékos tippek:
Figyelj oda környezetedre, sohasem tudhatod hol lapulhat egy kém, vagy egy álnok gyilkos. Tudásodat próbáld a lehető legjobban kamatoztatni, hogy minél nagyobb hírnevet szerezz a klánnak.

Shimura
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal