Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Nara

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Nara Empty
TémanyitásTárgy: Nara   Nara EmptySzer. Ápr. 29, 2015 9:35 pm

Szimbólum:
Nara 200px-Nara_Symbol.svg

Ismertető:
A Nara klán leginkább a hihetetlenül kimagasló intelligánciájáról és nagyon jó taktikai képességeiről híres. Nagyon szeretik az őzeket, a klán erdeiben szinte már szent állatként kezelik őket. Ezen kívül a különböző medikus jártasságokban is nagyon képzettek, egy egész enciklopédiájuk van. Ráadásul ők gyártják az Akimichi klán speciális három színű tablettáit is. Ráadásul még egy speciális klán képességük is van, ami miatt sokan rettegik őket. Az árnyékok manipulációja számos bajból kihúzta már őket.

Megjelenés:
A Nara klán legtöbb tagjának fekete haja van, a férfiaknál kedvelt szokás hogy összefogják lófarokba.

Jellem:
Célra törőek, tárgyilagosak. Hamar levonják a következtetéseket és hamar rámutatnak a dolgokra. Néhány meglehetősen ridegnek tűnnek, míg vannak, akik lusták

Szerepjátékos tippek:
A Nara klán tagjaként igazi taktikus vagy, ez a véredben van. Ha harcra kerül a sor, húzódj meg a háttérben és onnan támogasd társaid. Figyeld meg az ellenség lépéseit és hozz össze egy jó tervet, amivel sikert érhettek el.

Nara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal