Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Inuzuka

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Inuzuka Empty
TémanyitásTárgy: Inuzuka   Inuzuka EmptySzer. Márc. 04, 2015 10:06 pm

Szimbólum:
Inuzuka 180px-Inuzuka_Symbol.svg

Ismertető:
A vad Inuzuka klán leginkább onnan ismertek, hogy nagyon jók az állatok nevelésében, tenyésztésében. A klán tagjai különböző shinobi állatokkal társulnak, akik végig kísérik az életüket. Ezek a társállatok leginkább kutyák vagy farkasok.
A klán tagjai vadállatias természetűek, szimbólumukat az arcukra festik. Az állathasználó technikáknak köszönhetően a testük folyamatosan alakul át vadállatiassá. Harcban társállatukkal közösen vesznek részt, technikáik jelentős része az állataikon alapszik. Leginkább taijutsut használnak, elemi technika náluk nem igazán fordul elő. A tagok szaglása és hallása kiváló, ezen kívül jellemző rájuk, hogy képesek kommunikálni a kutyáikkal, farkasaikkal még akkor is ha azok nem beszélik az emberek nyelvét.
A klán jelenlegi feje, a falkavezér: Inuzuka Karu.

Megjelenés:
A legtöbbjük vad megjelenésű, szakadt ruhákban. A legtöbbjük szemfoga hegyes, a kezükön meglehetősen nagy köröm van. A társállatuk mindig velük van, ha kisebb kutyáról van szó, akkor gyakran meg lehet találni a fejükön, a vállukon, vagy a ruhájuk nagyobb zsebében. A klán szimbólumát kivétel nélkül mind az arcukra festik.

Jellem:
A legtöbben vadak, de hűségesek, akár a kutyák. A falka törvényeit követik, ahol mindig a legerősebb irányít.

Szerepjátékos tippek:
Inuzukaként az életedben a legelső a társállatod és a klánban élő többi ninja állat. Legyél hűséges, harcban pedig vad!

Inuzuka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal