Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Hagoromo

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Hagoromo Empty
TémanyitásTárgy: Hagoromo   Hagoromo EmptyKedd Jan. 13, 2015 10:44 pm

Szimbólum:
Hagoromo 200?cb=20101121181201

Ismertető:
A Tűz Országának egyik shinobi klánja. Nem rendelkeznek semmilyen különösebb képességgel. Lényegében egy egyszerű klánról van szó, akik elég erősek ahhoz, hogy a jelenlegi háborús időszakban is fent maradjanak. Jelenlegi vezetőjük Hagoromo Kisuke, egy harminc egynéhány éves shinobi. Genjutsu ismerete nagyon magas, azonban nem műveli túl magas fokon. Ismereteit elsősorban arra használja, hogy a különböző illúzió technikákat megszüntesse, éppen ezért komoly vetélytársai lehetnek az Uchiha klánnak.

Megjelenés:
A klán legtöbb tagja nagyon magas és szőke hajú. Öltözködési szokásuk változó, nincs meghatározva mit kell viselniük. Kisuke eléggé szabadelvű ahhoz, hogy ne szabja ezt meg senkinek sem. A klán tagjai gyakran viselnek különböző ninja eszközöket, amelyek segítenek a genjutsu-k elhárításában.

Jellem:
Kissé gyanakvó természetűek, állandóan a környezetet figyelik és várják, hol támadhatnának rájuk. Kissé paranoiásaknak lehet őket nevezni.

Szerepjátékos tippek:
Ne hagyd magad átverni és mindig nézz a hátad mögé. Sohasem tudhatod mikor akarnak átverni, ezért légy mindig résen!

Hagoromo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal