Naruto: Rise of the Ninja

Az évekig tartó háborúnak vége. Megalapultak a nagy nemzetek shinobi falvai, de a hatalmat még meg kell szilárdítani. Csatlakozz és változtassuk meg együtt a történelmet!

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Aktivitás

Go down 
SzerzőÜzenet
Hyuga Genzo
Admin
Hyuga Genzo

Hozzászólások száma :
279

Aktivitás Empty
TémanyitásTárgy: Aktivitás   Aktivitás EmptyHétf. Szept. 01, 2014 10:00 pm

Szeretnénk, ha az oldalon a Játékosok aktívak lennének, ezért egy Aktivitás szabályzatot vezetünk be!

Ha egy Játékos, az adott hónapban ír 10 hozzászólást a játéktérre, az 10 CHP jutalomban részesül. Nem számít, hogy az adott Játékosnak mennyi karaktere van. Ha több karaktere van, akkor a hozzászólások száma össze adódik, viszont a jutalmat csak egy karakter kaphatja meg. Ezt természetesen a Játékos választja ki, hogy melyik karakterének adja. Minden újabb 5 hozzászólás +5 CHP jutalmat jelent. Tehát, ha valaki egy hónapban 20 hozzászólást ír, az az adott hónapban kap +20 CHP-t.

Minden hónap végén, vagy az új hónap elején a Hírek és Kérdések témakörben lesz megnyitva az adott hónap aktivitása. Például, az augusztus havi aktivitást szeptemberben lehet megtalálni Aktivitás - Augusztus címmel.

Az aktivitást viszont bizonyítani kell! Ez úgy történik, hogy a játékos belinkeli a játékainak a helyszínét, valamelyik Staff pedig megnézi azt. Ha tényleg meg van a minimum 10 reag, akkor jár a plusz CHP!

Aktivitás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal